CZ
  • Firma
  • Síť servisních partnerů

Servisní partneři

Po celé České republice najdete odborníky - Wolf servisní partnery, kteří Vám vyjdou maximálně vstříc při požadavcích na údržbu a servis. Každý z nich prošel systémem školení a byl podrobně seznámen se servisem, údržbami a opravami kondenzační techniky Wolf včetně regulace.

Servisní partneři mají oprávnění k vykonání servisu vyhrazených plynových zařízení následujících kategorií:

WSP - Wolf Servisní partner
S1 – servis kotlů a kaskád z kotlů o výkonu nad 50 kW
S2 – servis kotlů a kaskád z kotlů o výkonu do 50 kW

VÝBĚR PODLE REGIONU:

Praha
LIŠKA KAREL - LIKA
Liška Karel
kategorie: WSP
Vrchlického 473/96
150 00 Praha 5
Tel: 602 848 904
E-mail: lika-lika@volny.cz

Petr Jareš
kategorie: WSP
Teplická 273/34
190 00 Praha 9
Tel: 603 421 767
E-mail: wolf@ozs-servis.cz

Rout Tomáš
kategorie: WSP
Tupolevova 516
199 00 Praha 9 - Letňany Tel: 775 209 704
E-mail: tomasrout@seznam.cz

Ejem Karel
kategorie: WSP
V Úhlu 25
141 00 Praha 4
Tel: 603 435 811
E-mail: k.ejem@seznam.cz



Ing. Jiří Frank
kategorie: S1
K Dolům 944/6
143 00 Praha 4
Tel: 737 827 240
E-mail: jirifrank@serviskotlu.eu


PRAŽSKÝ TERMOS S.R.O. Ing. Donda Josef,
Donda Aleš
kategorie: S1
V Nových Bohnicích 233/3 181 00 Praha 8
Tel: 603 435 477
E-mail: donda@termos.cz

CIGDUS S.R.O.
Volf Václav, Cígler Tomáš
kategorie: S1
Erbenova 794/2
150 00 Praha
Tel: 777 941 107
E-mail: vasekvolf@cigdus.cz

MISTR PLYNAŘ, A.S. Kupec Karel kategorie: S1
Jaselská 29
160 00 Praha 6
Tel: 222 300 600
Email: kupec@mistrplynar.cz

JIKOTERM S.R.O. Pavel Háša, Tomáš Vnouček, Jan Jirsák, Radovan Kopec, Milan Slavík kategorie: S1
Bělehradská 40
120 00 Praha 2
Tel: 722 957 149, 222 250 720
E-mail: jikoterm@jikoterm.cz

Jiří Wáwra
kategorie: S1
Ovocnářská 312
155 31 Praha
Tel: 602 320 954
E-mail: servis@jirotka.eu

Tomáš Procházka
kategorie: S1
Plzeňská 146
150 00 Praha 5
Tel: 723 454 585
E-mail: pro.kotle@gmail.com

PROMEL
Antonín Procházka kategorie: S1
Plzeňská 146
150 00 Praha 5
Tel: 777 319 430
E-mail: info@serviskotlu.cz

Andrej Stanko
kategorie: S1
Božanovská 2348/22
193 00 Praha 9
Tel: 777 342 938
E-mail: andys.s@seznam.cz

Jan Kašpar
kategorie: S1
Bukovinská 91
190 17 Praha
Tel: 774 606 286
Email: plynvodatopeni@gmail.com

KOVOSLUŽBA PRAHA, a.s. Říha Robin, Trojáček Jiří kategorie: S2
Týnská 1053/21
110 00 Praha 1
Tel: 602 565 812, 723 068 299
Email: servis@kovosluzba-praha.cz

Lukáš Bernard
kategorie: S2
Na Petřinách 291/66
162 00 Praha
Tel: 606 952 066
Email: bernard.lukas@email.cz

OPTIMATIC–CZ, SPOL. S.R.O. Zeman Václav
kategorie: S1
Šífařská 23
147 00 Praha 4
Tel: 602 837 950
E-mail: optimatic-cz@optimatic.cz

De servis s.r.o.
Kliment Jiří
kategorie: S2
Křeslická 301/1
10100 Praha
Tel.: 605269147
Email.: info@de-servis.cz

De servis s.r.o.
Niklas Petr
kategorie: S2
Křeslická 301/1
10100 Praha
Tel.: 605 269 147
Email.: info@de-servis.cz

Petr Kohout
kategorie: S2
K Dubči 154
Praha 19016
Tel.: 602 304 453
Email.: kohout.petr@volny.cz
SWN czech s.r.o.
kategorie: S2
Schwarz Marcel
Záryby 299
277 13 Záryby
Tel.: 732 134 779
Email: schwarz@swnczech.cz

Vlastimil Lukáš
kategorie: S2
Milevská 1113/30
Praha 14000
Tel.: 603 835 643
Email: lvservis@volny.cz


TOP-IN PLYN s.r.o.
Ing. Jiří Háša
kategorie: S2
Areál Šroubáren 43
Libčice nad Vltavou 25 266 Tel.: 777 250 664
Email: info@topinplyn.cz

František Chadim
Alphaplan s.r.o.
kategorie: S2
V tůních 1356/13
Praha 120 00
Tel.: 777 319 132
Email: konigova.alphaplan@seznam.cz

Ústecký kraj
Formánek Libor
kategorie: WSP
Americká ul. 15
415 01 Teplice
Tel: 603 202 563
E-mail: libor.formanek@volny.cz


TOPROM S.R.O.
Jaroslav Tříska, Ing. Rudolf Hampl kategorie: S1
Mariánská 475
 407 47 Varnsdorf
Tel: 602 490 870
E-mail: toprom@toprom.cz

PETERKA MILOŠ
 Ondřej Jursa, Miloš Peterka
kategorie: S2
Švestková 2825/1
400 11 Ústi nad Labem
Tel: 775 700 777
E-mail: peterka@jupe.cz

PLYNOSERVIS.LT S.R.O.
Jiří Neubert
kategorie: S2
Resslova 651/4
412 01 Litoměřice
Tel: 720 993 285 Email: neubert@PLYNOSERVIS.LT

Martin Lejček
kategorie: S2
Arbesova 65
400 02 Ústí nad Labem
tel: 603 230 254
Email: martin-lejcek@seznam.cz

VANĚK ROBERT, Rober Vaněk, Radek Vobořil kategorie: S1
Křižíkova 1229/10
412 01 Litoměřice
Tel: 603 287 262, 606 292 116
E-mail vanekrobert@centrum.cz

Středočeský kraj
PLAČEK JIŘÍ - PLYNOMONT
Plaček Jiří
kategorie: WSP
Hrubínova 1876
256 01 Benešov
Tel: 602 664 657, 317 725 617
E-mail: jiri.placek@post.cz

INSTAL V.T.P. S.R.O.
Milan Skokan
kategorie: WSP
Trojanova 27
280 02 Kolín
Tel: 775 419 460
E-mail: skokan.milan@centrum.cz

Zrno Tomáš
kategorie: WSP
Světlá 8
258 01 Louňovice pod Blaníkem
Tel: 605 803 257
E-mail: gasblanik@email.cz

HOGAS SERVIS
Horálek Marek
kategorie: S2
Znosim 18
258 01 Vlašim
Tel: 739 299 144 Email: marek.horalek@hogasservis.cz

MARŠÁL, S.R.O.
Tumpach Tomáš
kategorie: S2
Palackého 19
252 29 Dobřichovice
Tel: 723 138 676, 724 295 989
Email: info@marsalsro.cz

IMPREG s.r.o.
Rejzek David
kategorie: S2
5.Května 207
259 01 Mnichovo Hradiště - Veselá
Tel: 606 191 399
Email: David.rejzek@centrum.cz

Jiří Pliml
kategorie: S1
Na Maninách 235
273 62 Družec
Tel: 777 266 980
E-mail: servis@jirotka.eu

PAVEL POLÁK Pavel Polák
kategorie: S2
28. října 99
261 01 Příbram VII
Tel: 602 182 403 Email: elinspolak@volny.cz

Bína Martin
kategorie: S1
Máchova 493
278 01 Kralupy nad Vltavou
Tel: 775 639 869 E-mail: objednavka.bina@seznam.cz

František Chochola, František Chochola ml. kategorie: S1
Za Školou 264
270 61 Lány
Tel: 604 600 055
E-mail: frantisek.chochola@seznam.cz

Hejdrych Vladimír
kategorie: S1
Buda 1
294 01 Bakov nad Jizerou
Tel: 602 296 927
E-mail: hejdrych.v@quick.cz

TOP - SERVIS
Petr Černohous
 kategorie: S1
Moučná 1293
290 01 Poděbrady
Tel: 602 822 580
E-mail: cernohous.petr@seznam.cz

RAKOPLYNOSERVIS S.R.O.
Jiří Habart, Miroslav Krýsa
kategorie: S1
Krokova 693
269 01 Rakovník
Tel: 602 297 274, 313 516 536
E-mail: rakoplynoservis@tiscali.cz

Martin Houdek
kategorie: S1
Zahradní 299
257 65 Čechtice
Tel: 776 260 418
E-mail: houdekcechtice@seznam.cz

Bořek Johan
kategorie: S1
Máchova 515
266 01 Beroun 3
Tel: 608 815 747
E-mail: bob.johan@seznam.cz

Calda Roman
kategorie: S1
Karla Čapka 2086
288 03 Nymburk
Tel: 723 718 400
E-mail: calda.roman@email.cz

VODOTOP SERVIS
Jaroslav Kronus
 kategorie: S1
Zbizuby 62
285 04 Janovice
Tel: 608 907 905, 327 531 425
E-mail: vodotopservis@seznam.cz

ZÍKA JAROSLAV
kategorie: S2
Čapkova 1690/2
251 01 Říčany
Tel: 725 574 455
E-mail: jarazika@seznam.cz

THERMOKOMPLET 1990 S.R.O.
Procházka Karel, Chudoba Petr
kategorie: S2
Palackého 240
290 01 Poděbrady
Tel: 728 600 000, 325 594 436
E-mail: pechuba@seznam.cz

Jiří Kučera
kategorie: S1
Josefa Hory 1103/3
266 01 Beroun
Tel: 777 303 389
Email: kucajirka@email.cz

Patrik Weisser
kategorie: S1
Ohaře 55
281 30 Ohaře
Tel: 777 606 757
E-mail: info@topeni-voda.net

Petr Kolín
kategorie: S2
Vysoká u Příbramě 149
262 42 Rožmitál pod Třemšínem
Tel: 603 805 523
E-mail: petrkolin@email.cz

Zdeněk Jelínek
kategorie: S1
Družební 955
285 22 Zruč nad Sázavou
Tel: 606 905 080
E-mail: zdennek.jelinek@seznam.cz

Petr Türkott
Kategorie: S1
Přemyslova 367/32
278 01 Kralupy nad Vltavou
Tel: 777 012 323
E-mail: turkott@seznam.cz

Pavel Sejk
kategorie: S2
Drachkov 12
257 51 Bystřice
Tel: 777 600 881
E-mail: info@topenar-sejk.cz

Martin Maňas, Mančík Jaroslav
kategorie: S2
Kamenný Most 145
273 26 Olovnice
Tel: 602 944 178
Email: objednavky@manas-servis.cz

Rudolf Pospíšil
kategorie: S2
Ottova 51
26901 Rakovník
Tel.: 608 404 095
E-mail: pospisil@topeni-pospisil.cz

wtbservis s.r.o. Wintr Jiří
kategorie: S2
Dobříč 55
Dobříč 25225
Tel.: 725 818 719
Email: info@wtbservis.cz

PKV spol. s r.o. - Martin Fiala
Kategorie: M1, M2, S, M
Ve Famílii 119
277 16 Všetaty - Přívory
Tel.: 603 178 703
Email: fiala@fspnet.cz

Kotle Havel - Tomáš Havel 
Kategorie: M1, M2, S, M
ŽELÍZY 31
277 21 Libechov 
Tel.: 777 509 040
Email.: plynservismelnik@gmail.com

V.I.P. Energy s.r.o.
Milan Černý
Kategorie: S2
Husovo náměstí 143
Kolín 280 02
Tel.: 731 150 192
Email: cerny@vipenergy.cz







Jihočeský kraj
Petr Buřič
Kategorie: WSP
Hůrka 122
Nová Ves 373 15
Tel: 776 843 909
Email: buricservis@buricservis.com

Ing. Jan Hušák
Kategorie: WSP
Švermova 327
391 01 Sezimovo Ústí II
Tel: 605 762 861
Email: husakh@email.cz

Martin Janoušek
Kategorie: S2
Roháče z Dubé 523/6
370 01 České Budějovice
Tel: 608 479 897
Email: janousek@kotle-servis.cz

Firma ROMAN SMRŽ
Vladimír Samec
Kategorie: S1
Malšice 49
391 75 Malšice
Tel: 605 295 397
E-mail: rsservistabor@seznam.cz

HAT SERVIS CHÝNOV
Tomáš Hes, Otomar Strnad, Miloslav Jelínek Kategorie: S1
Vančurova 26
391 55 Chýnov
Tel: 602 626 878
Email: hatservis@volny.cz

Pavel Karták
Kategorie: S1
Lipanovice 19
Záboří 373 84
Tel: 775 316 402
Email: kartak.pavel@gmail.com

Josef Buřič
Kategorie: S2
Táborská 214/50
391 01 Sezimovo Ústí
Tel: 603 755 390
Email: josefburic@email.cz


BL facility s.r.o.
Jiří Binder
Kategorie: S2
Komenského 68/23
České Budějovice 37001
Tel.: 739 451 495
Email.: binder@blfacility.cz

Málek Petr
Neznašov 210
Kategorie: S2
Neznašov 373 02
Tel.:  602472925
Email: servismalek@gmail.com


Královehradecký kraj
ING. LIŠKA MIROSLAV - G.F.T. 
Kategorie : WSP
SNP 259/33
500 03 Hradec
Králové
Tel: 602 446 916
E-mail: miroslav.liska@email.cz

 Michal Salay
kategorie: WSP
Robousy 221
506 01 Jičín
Tel: 607 718 831
E-mail: salay.michal@seznam.cz

ŠUTRIEPKA RADOVAN - ELEKTROHOPE
Šutriepka Radovan
Kategorie: S2
Habřina 5
503 03 Smiřice
Tel: 603 435 553
E-mail: elektrohope@seznam.cz

Sixta Roman
Kategorie : S1
Revoluční 196
504 01 Nový Bydžov
Tel: 608 064 536
E-mail: roman.sixta@tiscali.cz

VYKOM s.r.o. Jiří Zlatník
kategorie: S2
U Splavu 67
507 91 Stará Paka
Tel: 777 910 181
Email: obchod@vykom.cz

Václav Podolník
kategorie: S2
Na Obci 73
503 02 Předměřice nad Labem
Tel.: 732 370 265
Email: vaclavpodolnik@gmail.com

Ondřej Turek
kategorie: S2
Nerudova 1079
543 01 Vrchlabí 
Tel.: 777 217 725
Email: o.turek@centrum.cz




Pardubický kraj
CENTER SERVIS S.R.O.
Vít Centner kategorie: WSP
Býšť 303 533 22 Býšť
Tel: 736 250 202
E-mail: vit.centner@seznam.cz

Milan Netolický
kategorie: WSP
Svídnice 538 24
Svídnice
Tel: 777 081 460
E-mail: netolickym@seznam.cz

Hudec Petr
kategorie: WSP Nádražní 461
563 01 Lanškroun
Tel: 774 408 457
E-mail: hudecp@ow.cz


Dudek Petr
kategorie: WSP
Vrchlického 194
563 01 Lanškroun
Tel: 602 467 767
E-mail: plynex@seznam.cz

Hladík Čestmír
kategorie: WSP
Kameničky 149
539 41 Kameničky
Tel: 723 086 599
E-mail: hladik.cestmir@tiscali.cz

Hejl Stanislav
kategorie: S1
Sudslava 8
561 13 Suduslava
Tel: 604 892 803
E-mail: hest@centrum.cz

Hevera Tomáš
kategorie: S2
U Podhorky 2120
560 02 Česká Třebová
Tel: 604 420 820
E-mail: tom.hever@seznam.cz

Kvapil Jaroslav
kategorie: S1
Dolní Újezd 553
569 61 Dolní Újezd
Tel: 606 458 931
E-mail: kvapilinstalaterstvi@seznam.cz

Jiruška Jiří
kategorie: S1
Polská 529
530 03 Pardubice
Tel: 603 301 694, 469 632 465
E-mail: jiri.jiruska@email.cz

HRON JAROMÍR - GRANIT-SPED S.R.O.  kategorie: S1
Lažany 26
539 73 Skuteč
Tel: 777 185 208
E-mail: gsped@seznam.cz

Marek Ladislav
kategorie: S2
Koudelka 89
534 01 Holice
Tel: 737 830 855
E-mail: marek.servis@seznam.cz

INSTAL, SPOL S.R.O. p.
Smolík kategorie: S2
V Ráji 575
530 02 Pardubice
Tel: 725 028 969
E-mail: hanousek@instal.cz

Ctirad Zeman
Kategorie: S2
Srnojedská 250
530 06 Pardubice, Svítkov
Tel: 739 300 011
E-mail: czeman@seznam.cz

Petr Abraham
kategorie: S2
Barcalova 142
562 01 Ústí nad Orlicí
Tel: 774 860 620
email: ab.petr@seznam.cz


Jihomoravský kraj
Aleš Milička
kategorie: WSP
Jabloňová 17
664 48 Moravany
Tel: 792 307 119
Email: milicka@plynkotle.cz

Jiří Mrázek, Petr Buřval
kategorie: WSP
Krhovická 175
671 25 Hodonice
Tel: 774 222 849
E-mail: topeni.mrazek@gmail.com

Miloš Mrkvica
Kategorie: WSP
Družstevní 873
691 03 Rakvice
Tel: 606 828 307
Email: mrkvicamilos@seznam.cz

Marek Vala
kategorie: WSP
Badalky 174
679 71 Lysice
Tel: 605 551 599
E-mail: info@servis-vala.cz

Jahůdka Jan
kategorie: WSP
Lozíbky 760/8
614 00 Brno
Tel: 727 988 665
Email: jahudkaj@volny.cz

Marek Pichal
Kategorie: S1
Špitálka 21
602 00 Brno
Tel: 775 577 200
E-mail: info@serviskotlu.com

EVT Mont s.r.o.
Zajíček Michal
kategorie: M2
Leska Horní 1566/8
669 02 Znojmo
Tel: 773 655 448
Email: zajicek@evtmont.cz

Petr Habarta
kategorie: S2
Moravany 102
696 50 Moravany u Kyjova
Tel: 724 214 616
Email: petr.habarta@email.cz

Matyáš Jiří
kategorie: S2
K Vinohradům 847/19
696 04 Svatobořice - Mistřín
tel: 736 762 320
Email: matesmistrin@centrum.cz

DOBRÝ-INSTALATER.CZ S.R.O.
Daniel Stanislav
kategorie: S2
Uhřice 274
696 34 Uhřice
Tel: 774 076 697
Email: servis@dobry-instalater.cz

GRMOLEC ELEKTRO S.R.O.
Lukáš Grmolec
kategorie: S2
Riegrova 384/23
697 01 Kyjov
Tel: 777031602
Email: grmolec@grmolecelektro.cz

ELEKTROINSTALACE - Miroslav Třináctý Miroslav Třináctý
kategorie: S2
U Pálenice 522
691 56 Hrušky
Tel: 607 800 377
E-mail: miroslavtrinacty@seznam.cz

NAVRÁTIL GROUP S.R.O.
Vladimír Nováček,Jaroslav Rozek
kategorie: S1
Selská 41/86
614 00 Brno
Tel: 608 454 570, 543 254 869,543 256 327 E-mail: info@mnavratil.cz

JOSEF FIBINGR - TOVOX
Josef Fibingr
kategorie: S1
Husova 3016
690 02 Břeclav
Tel: 602 757 474
E-mail: montaze@tovox.cz

Stanislav Zoufalý
kategorie: S1
Pod Lipami 165
664 46 Silůvky Tel: 732 986 110
E-mail: info@dobryservis.net

Lukáš Hán
Kategorie: S2
Bratčice 34
664 67 Bratčice
Tel: 723 391 824
E-mail: lukas.han@seznam.cz

Lubomír Pařízek
Kategorie: S1
Markovičova 18
628 00 Brno
Tel: 608 242 402
E-mail: kotle@seznam.cz

TRASKO, A.S.
Petr Vrtílek, Ladislav Dias, Hrozda Stanislav, Koudelka Kamil
kategorie: S1
Na Nouzce 487/8
682 01 Vyškov
Tel: 777 738 218
E-mail: servis@trasko.cz

Miloslav Hučík
kategorie: S1
Radslavice 138
683 21 Pustiměř
Tel: 608 067 135
E-mail: milos.hucik@centrum.cz

HEGR VÍTĚZSLAV - PLYNOSERVIS + REVIZE Vítězslav Hegr
kategorie: S2
Uhřice 252
696 34 Žarošice
Tel: 728 018 846
E-mail: hegr.plynoservis@razdva.cz

Petr Milička
kategorie: S1
Jabloňová 17
664 48 Moravany
Tel: 775 400 839
E-mail: pmilicka@nbox.cz

David Ustohal
kategorie: S2
ul. 9. května 489
66456 Blučina
Tel.: 720 458 568
Email: ustohaldumatopeni@email.cz

Zdeněk Novák
kategorie: S2
Úvoz 435/90
602 00 Brno 
Tel.: 603 273 433
Email: karel.zdenal@centrum.cz

TEVOX spol.s r.o.
kategorie: S2
Miloš Dohnal, Ing.Petr Záruba
Nové sady 593/28
602 00 Brno 
Tel.: 733735561
Email: milos.dohnal@tevox.cz

jr-instalace - Jan Roskovanyi
kategorie: S2
Komenského 37
Šanov 671 68
Tel.: 603 562 403
Email: jr.instalace@seznam.cz

Eduard Filip
kategorie: S2
Uprkova 1579/7
Brno 621 00
Tel.: 606 335 823
Email: filip.eduard@seznam.cz

BELFOR CZ s.r.o.
kategorie: S2
Dalibor Peřinka
Jugoslávská 2343/11
Znojmo 66902
Tel.: 774 767 767
Email: info@belfor.cz



Kraj Vysočina
Bureš Jan
kategorie: WSP
Nad Školou 450
592 02 Svratka
Tel: 777 327 430
E-mail: janburesservis@seznam.cz

Formánek Libor
kategorie: WSP
Libická 2393/7
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel: 603 202 563
E-mail: libor.formanek@volny.cz

Kunst Martin
kategorie: WSP
Zhoř 107
58826 Zhoř u Jihlavy
Tel: 774 037 957
E-mail: kunstservis@email.cz

Kamil Černý
Kategrie: S1
Neumannova 2057/37
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel: 605 485 891
Email: cerny-kamil@seznam.cz

SAUTO TEPELNÁ TECHNIKA S.R.O.
Moučka Petr
Kategorie: S2
Táborská 241
592 02 Svratka
Tel: 603 198 666
Email: mouckapetr@seznam.cz

Ladislav Venc
kategorie: S1
Kojetín 66
580 01 Havlíčkův Brod
Tel: 605 956 025
E-mail: L.VENC@seznam.cz

Kořenář Libor 
Kategorie: S2
Raisova 831
396 01 Humpolec 
Tel.: 603 415 054
Email: korenar@seznam.cz

Zlínský kraj
Jaromír Podola, Petr Hýbner
kategorie: WSP
Štěrkoviště 1293
765 02 Otrokovice
Tel: 777 222 163, 603 147 407
E-mail: vax.zlin@seznam.cz

Karel Surovec, Surovec Lukáš
kategorie: WSP
Valašská
Senice 175
756 14 Valašská Senice
Tel: 604 328 438
E-mail: surijo@centrum.cz , lukas.surovec@centrum.cz

Magdálek Lubomír
 kategorie: WSP
Štefánikova 431
686 01 Uherské Hradiště
Tel: 603 411 373, 572 540 133
E-mail: magdalekl@seznam.cz

Klaus Jaroslav
kategorie: WSP
Kelč 69
756 43 Kelč
Tel: 604 645 706
E-mail: klausjaroslav@seznam.cz

STIBAS S.R.O. Pavel Nakládal
kategorie: WSP Předbranská 415
688 01 Uherský Brod
Tel: 777 911 169
E-mail: nakladal@stibas.cZ

ING. ONDŘEJ VÁCLAVÍK - PLYNOSERVIS Ing. Ondřej Václavík
kategorie: S2
Jablůnka 560
756 23 Jablůnka
Tel: 732 228 222 Email: vaclaviko@gmail.com

Ing. Pavel Václavík
kategorie: S2
Jablůnka 560
756 23 Jablůnka
Tel: 603 575 494
Email: plynoservis.vaclavik@seznam.cz

Pavel Kučera
kategorie: S1
Vinohradská 1042
687 61 Vlčnov
Tel: 603 914 714
E-mail: kucera@vlcnov.cz

INSTALL S.R.O. Jakub Žižka
kategorie: S2
Sušilova 183
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Tel: 603 522 746
E-mail: installbph@installbph.cz

Šimčík Zbyněk
kategorie: S1
K. Vystrčila 382
763 21 Slavičín
Tel: 777 993 883
E-mail: SimcikZbynek@centrum.cz

Dvorský Tomáš
kategorie: S1
Okružní 753
686 05 Uherské Hradiště
Tel: 603 543 030
E-mail: td.vlk12@gmail.com

Bartík Martin
kategorie: S2
Neubuz 143
763 15 Slušovice
Tel: 733 666 983
E-mail: martin.bartik@email.cz

ELGAS ZLÍN s.r.o.
Tomáš Mráček, Radim Matyák, Martin Štepaní
 kategorie: S1
K Cihelně 218
763 02 Zlín
Tel: 608 707 688, 577 220 555
E-mail: mraktom@volny.cz

Miroslav Smištík
kategorie: S1
Záchalupčí 955
686 04 Kunovice
Tel: 603 257 586
E-mail: miroslav.smistik@centrum.cz

František Červenka
kategorie: S2
Racková 130
760 01 Zlín
Tel: 608 484 930
Email: kotelservis@volny.cz

MONTÁŽ REVIZE A OPRAVY
VYHRAZENÝCH PZ
Marek Večeřa
kategorie: S1
Družstevní 219
757 01 Valašské Meziříčí
Tel: 777 685 511
E-mail: vecera.marek@seznam.cz

Miroslav Vaculčík
kategorie: S2
 Vlárská 330
763 31 Brumov - Bylnice
Tel: 777 785 497
Email: vaculcik.servis@centrum.cz

Ing. Jaroslav Puchar
kategorie: S1
Zálešná V 1184
760 01 Zlín
Tel: 605 825 273
Email: jara.puchar@icloud.com

DAF INNOVA s.r.o.
Halaš Matěj
kategorie: S2
Huslenky 643
75602 Huslenky 
Tel.: 605 349 039
Email: 1daf@seznam.cz

Tomáš Císař
kategorie: S2
Tomkova 1941
Kroměříž 76 701
Tel.: 724 053 450
Email: tomas.cisar@seznam.cz

Moravskoslezský kraj
DOTEP-CT, S.R.O.
Jakub Pospíšil
kategorie: WSP
Budovatelů 374/15
741 01 Nový Jičín
Tell: 731 421 896
E-mail pospisil@dotep.cz

Zdeněk Melecký
kategorie: WSP
Novodvorská 3154/57
747 21 Kravaře
Tel: 604 201 914
E-mail: zdenek.melecky@atlas.cz

PUSTOVKA MARTIN - MAZDEX
Pustovka Martin
 kategorie: WSP
Ostravská 1265
735 14 Orlová-Poruba
Tel: 603 219 254
E-mail: mazdex@seznam.cz

Dobeš Dušan
kategorie: WSP
Vlčnov 91
742 31 Starý Jičín
Tel: 777 652 322
E-mail: dusan.dobes@tiscali.cz

Kubo Jan
kategorie: WSP
Hlavní třída 116/17
737 01 Český Těšín
Tel: 737 650 015
E-mail: kubo.mladsi@centrum.cz

Tomáš Novák, Václav Dohnal
kategorie: S1
Pod Salašem 406
742 42 Šenov u Nového
Jíčina
Tel: 602 521 551
E-mail: novak.tomi@seznam.cz

ORES
Ing. František Skácel
kategorie: S1
Železniční I/135
738 01 Staré Město u Frýdku Místku
Tel: 602 735 926, 558 631 421
E-mail: skacel@ores.cz

Chmel Karel
kategorie: S2
Josefovice 16
742 83 Klimkovice
Tel: 602 424 118
E-mail: chmel.karel@seznam.cz

Czerník Vilém, Martin Pastrňák
kategorie: S2
U Sadu 163/26
747 20 Vřesina u Hlučína
Tel: 725 887 428
E-mail: viluscz@seznam.cz

Čelín Marcel
kategorie: S2
Gruntovní 980
739 44 Brušperk
Tel: 732 330 563
E-mail: celin.marcel@seznam.cz

Ivo Jalůvka
kategorie: S1
Lubina 239
742 21 Kopřivnice
Tel: 777 323 872
E-mail: ivo.jaluvka@seznam.cz

TZB ORLOVÁ S.R.O.
Petr Minárik, Miroslav Kepper
 kategorie: S1
Slezská 1288
735 14 Orlová-Poruba
Tel: 725 878 778
E-mail: servis@tzborlova.cz

DALKIA ČESKÁ REPUBLIKA, A.S.
Lukáš Dostál
kategorie: S1
Zborovská 823 741 01
Nový Jičín
Tel: 724 434 263
E-mail: dostik2@seznam.cz

PETR SKAŘUPA Petr Skařupa
kategorie: S1
Záblatská 177
713 00 Rychvald
Tel: 724 759 215
Email: pskarupa@seznam.cz

Lukáš Mocsko, Jan Thorsch
kategorie: S1
Petra Křičky 2699/3
702 00 Ostrava - Moravská
Tel: 732 329 931
E-mail: mocsko@seznam.cz

Václav Cieslar, Chylek Michal, Hamrozi Tomáš
Kategorie: M1
Bukovec 368
739 85 Bukovec
Tel: 732 848 490
Email: cieslar.vaclav@seznam.cz

ELMONISS S.R.O. Krejčí Martin
kategorie: S2
Moravská 94
742 13 Studénka
Tel: 603 942 126
Email: martin.krejci.28@gmail.cz

Rostislav Szelong
kategorie: S2
Pikartská 1345/58
71600 Ostrava
Tel.: 777 595 266
Email: roszel@seznam.cz
VEOLIA ENERGIE ČR, a.s.
Sliwka Jakub
kategorie: S2
28.října 3337/7
70200 Ostrava
Email: jakub.sliwka@veolia.com

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s.
Groň Ondřej
kategorie: S2
28.října 3337/7
70200 Ostrava
Email: ondrej.gron@veolia.com

UNIMETAL-engineering, s.r.o.
Lobodinský Petr
kategorie: S2
Macharova 81/6 Ostrava-Přívoz
Tel.: 702 00 420, 603 266 921
Email: petrlobodinsky.unimetal@seznam.cz

IGB Holding, a.s.
Goldenstein Tomáš
kategorie: S2
Stodolní 851/4 Ostrava 70 200
Tel.:602 125 152
Email: info@igb.cz



Olomoucký kraj
Stanislav Prokop
kategorie: WSP
Hlásnice 19
789 01 Šternberk
Tel: 608 705 284, 581 110 385
E-mail: prokop@mepcomp.com

Martin Heger
kategorie: WSP Bratrušov 210
787 01 Šumperk
Tel: 774 198 425
E-mail: heger@revize-serviskotlu.cz

Vojtěch Ticháček
kategorie: WSP
Čapka Drahovského 3
750 02 Přerov
Tel: 608 345 490
E-mail: plynoservis.tichacek@gmail.com

ENERGETIKA ZÁBŘEH S.R.O.
Huťa Radek
kategorie: WSP
Radniční 32/12
789 01 Zábřeh
Tel: 777 838 837
Email: info@energetika-zabreh.cz

TOP MAR BUILDING S.R.O.
Luděk Látal
kategorie: S1
Příčná 129/3
772 00 Olomouc
Tel: 603 269 137
E-mail: topmar@topmar.cz

Hejda Petr
kategorie: S2
Politických vězňů 5
779 00 Olomouc
Tel: 602 708 350, 585 413 161
E-mail: hejpet@seznam.cz

Hošek Ivan
kategorie: S1
Rudolfov 29
789 01 Zábřeh
Tel: 603 485 478, 583 416 917
E-mail: hosek.plynoservis@seznam.cz

Rozkošný Miroslav
kategorie: S2
Říkovice 76
751 18 Říkovice
Tel: 608 744 496
E-mail: rozkosny.miroslav@seznam.cz

Konečný Pavel
kategorie: S2
Hvozd 147
798 55 Hvozd
Tel: 777 226 758, 582 383 331
E-mail: plynoservis.konecny@email.cz

TOPENÍ PLYN VODA - SERVIS S.R.O.
Jiří Rychlík
kategorie: S1
Nádražní 890
789 61 Bludov Tel: 608 345 490
E-mail: mihulkova@tpvmont.com

Rösler Milan
 kategorie: S1
Severovýchod 19
789 01 Zábřeh
Tel: 734 678 712
E-mail: milan.rosler@seznam.cz

JUTHERM
Jurásek Pavel
kategorie: S1
Uničovská 52
787 01 Šumperk
Tel: 734 753 702
E-mail: jutherm@jutherm.cz

Ing. Miroslav Lukša
kategorie: S2
Sokolská 512
790 84 Mikulovice
Tel: 732 569 262
E-mail: miroslavluksa-ing@seznam.cz

I-Therm
Houška Rostislav
kategorie: S2
Přerovská 45 Olomouc 779 00
Tel.: 777 774 704
E-mail: servis@i-therm.cz

Plzeňský kraj
Vladimír Mráz
kategorie: WSP
Pňovany 48
330 33 Město Touškov
Tel: 725 603 282
Email: vm.serviskotlu@gmail.com

VÁCLAV KESTLER - BAU KONEX
Václav Kestler
kategorie: WSP
Hornická 630
330 26 Tlučná
Tel: 775 553 212
E-mail: admin@Baukonex.eu

Milfait Marcel
kategorie: S2
Otýlie Beníškové 5
330 14 Plzeň
Tel: 733 123 805
E-mail: marcel.milfait@seznam.cz

ELEKTRO PLYN SERVIS - PAVEL SKOBLA Pavel Skobla
kategorie: S1
Klatovská 150
301 00 Plzeň
Tel: 604 742 207
E-mail: pavel.skobla@seznam.cz

Peterka Pavel
kategorie: S1
Chválenice 170
332 05 Chválenice
Tel: 603 205 021
E-mail: peterka.plzen@volny.cz

Ing. Pavel Simon
kategorie: S1
Sídliště 234
330 24 Heřmanova Huť
Tel: 603 491 751
E-mail: pavel.simon1@seznam.cz

Roman Klouda
kategorie: S2
Trocnovská 1721
347 01 Tachov
Tel: 603 892 046
E-mail: romanklo@seznam.cz

Tříska Bohumil, Vynáhlovský Petr, Ulč Jiří, Görner Jiří
kategorie: S1
Nerudova 707
330 11 Třemošná
Tel: 602 413 708
E-mail: bohumil.triska@fa-triska.cz

TOP IN–STAVO S.R.O. Roman Pihera, Zdeněk Černík
kategorie: S2
Pražská 39/41
318 00 Plzeň
Tel: 731 669 698, 737 910 082
E-mail: info@topin-stavo.cz

Ing. Jiří Skopal
kategorie: S2
 Růženy Svobodové 797/5
323 00 Plzeň 1
Tel: 602 131 123
Email: skopal.cz@seznam.cz

PDP WEST S.R.O.
František Krejčí
kategorie: S1
T.Brzkové 18
318 00 Plzeň
Tel: 602 466 263
E-mail: novak.rpz@seznam.cz

KKP WEST S.R.O. Vladimír Müller
kategorie: S2
Petrovická 283
344 01 Domažlice Tel: 606 811 510
Email: muller.vlada@gmail.com

Plyntop Plzeň s.r.o.
Kočí Karel
Kategorie: S1
 Prokopa Velikého 572 344 01
Domažlice
Tel: 725 773 976, 725 773 977
Email: plyntop-servis@centrum.cz


Karlovarský kraj
STIBOR A SPOL., SPOL S.R.O.
Stibor Petr
kategorie: WSP
Hájek 65
363 01 Ostrov nad Ohří
Tel: 602 415 159
E-mail: petr.stibor@stiboraspol.cz



LEMIGAS, S.R.O.
Seidl Radek, Vávra František,
Zdražil Milan,Komárek David,
Petr Novák, Herrgott Robert, dis
Kategorie: S2
Jenišov 68
360 01 Jenišov
Tel: 602 232 310
E-mail: info@lemigas.cz

Rezek David
Kategorie: S1
Pomezí nad
Ohří 30
350 01 Cheb
Tel: 603 482 26
 E-mail: rezekd@seznam.cz

UNITHERM - KV, SPOL. S.R.O.
Třeška Václav, Nesnídal Zdeněk
Kategorie: S1
Nádražní 3
360 17 Karlovy Vary
Tel: 777 717 667
E-mail: kv.unitherm@volny.cz

Hanzlíček Roman
kategorie: S1
Karlovarská 266
364 01 Toužim
Tel: 777 044 961
E-mail: romanhanzlicek@seznam.cz

TOPINSTAL - PETR NOVÁČEK
Nováček Petr,Tvrdík Karel,Červený Marek,Radek Štefan
Kategorie: S1
Pivovarská 75
364 01 Toužim
Tel: 602 480 025
E-mail: novacek.topinstal@seznam.cz

PES PLYNoELEKTRo Servis s.r.o.
Tichý Roman, Tichá Hana
Kategorie: S1
V.Meerwalda 347/3b
360 06 Karlovy Vary
Tel: 608 356 111
E-mail: tichypes@volny.cz

GES - LADISLAV FLEKÁČ
Flekáč Ladislav
kategorie: S2
Lesov 152, Sadov
Vítězná 74, 360 01 Karlovy Vary
Tel: 777 965 881
Email: ladaflekac@seznam.cz

KOCEV PETR - KALORA A.S.
Kocev Petr
Kategorie: S1
B.Neumana 6 350 02
Cheb Tel: 777 720 447
E-mail: 123kofola@seznam.cz

EKO STREET S.R.O.
Kroc Vlastimil
kategorie: S2
Hlavní 267
353 01 Mariánské Lázně
Tel: 777 745 480
Email: ekostreet@seznam.cz

EUROTHERM-KV S.R.O.
Heřman Milan
kategorie: S2
Fričova 172/29
360 04 Karlovy Vary
Tel: 774 122 472
Email: sekretariat@eurotherm-kv.cz

Miroslav Šourek
Kategorie: S2
Svobodova 182/32
Nová Role 362 25
Tel.: 605 715 074
Email: msourek@centrum.cz


Liberecký kraj
Kokina Jiří
kategorie: WSP
Nudvojovická 2088
511 01 Turnov
Tel: 731 920 683
E-mail: plyn.servis@email.cz

SLABÝ PETR - SDRUŽENÍ SNEP SEMILY Slabý Petr kategorie: WSP
Příčná 210 513 01 Semily
Tel: 605 932 422
E-mail petr-slaby@seznam.cz

EFC-FRÖHLICH Fröhlich
František
kategorie: M2
Selská 648
46001 Liberec
Tel: 777606669 Email: frohlichfr@volny.cz

Honzík Jiří
kategorie: S1
Slovanská 437
463 12 Liberec 25
Tel: 608 952 807,485 132 066E-mail: j.honzik@volny.cz

CHLAD ZDEŇEK - SEGAS-OIL
Chlad Zdeněk
Kategorie: S1
Sametová 723/22
460 01 Liberec Tel: 601 326 329
E-mail: chlad.zdenek@volny.cz

REGULA TERM DRUŽSTVO
František Ambrož, Zdeněk Kubica
kategorie: S1
Anglická 121
463 34 Hrádek nad Nisou
Tel: 737 248 747
E-mail: vinklarekpetr@seznam.cz

Ing. Filip František
kategorie: S2
Turistická 4322/28
466 06 Jablonec nad Nisou
Tel: 603 207 180
E-mail: servis_revize@ingfilip.cz

Buryanec Zdeněk
kategorie: S1
Bavlnářská 535
513 01 Semily
Tel: 777 627 603
E-mail: zburyanec@c-mail.cz

Ing. Martin Prachař
kategorie: M2
Přemyslova 1113/5
460 01 Liberec
Tel: 603 548 204
Email: prachar@aabyss.cz


Síť montážních partnerů s oprávněním vykonávat servis najdete ZDE