CZ

Co mluví ve prospěch
společnosti wolf?

Kvalitní vnitřní klima je také věcí důvěry. U vytápění, větrání a zásobníků vody od firmy WOLF se můžete spolehnout na kvalitu Made in Germany.

Pokud se rozhodnete pro značku WOLF, budete mít jistotu, že všechny systémové komponenty jsou navzájem perfektně vyladěné. To je důležité zejména tehdy, když vám záleží na optimálním vnitřním prostředí. Protože pomocí inovativních ovládacích modulů v kombinaci se špičkovou technologií pro vytápění, větrání a zásobníky vody si můžete vytvořit v obytných místnostech přesně takové klima, jaké si přejete. Nastavíte si parametry přesně podle vašich potřeb.

Zařízení se vyrábějí v závodě v bavorském Mainburgu a odpovídají německým normám. To znamená nejen, že naše výrobky jsou vyrobené v Německu, ale také to, že výrobní procesy splňují sociální standardy vysoké úrovně. A částečně je i překračujeme:

  • V rámci naší systémové záruky ručíme za kvalitu našich výrobků pět let.
  • Na základě BLUE STREAM® vám garantujeme minimální spotřebu a maximální ochranu životního prostředí. Delší, než vyžadují zákonné předpisy.

Systém Bluestream® ZEFEKTIVŇUJE VAŠE ZAŘÍZENÍ

JSME VAŠÍM EXPERTEM
NA VNITŘNÍ KLIMA

Potřeba tepla, vody a vzduchu existuje od počátků lidstva. Vytváříme předpoklady pro to, abyste ve svém domově měli optimální prostředí odpovídající vašim individuálním přáním. Dozvíte se více informací o značce WOLF a o tom, čím může naše technologie přispět k vaší pohodě.

Zde se dozvíte více