CZ

Europlaza Wien

Vídeň, Rakousko

Euro Plaza Business Park s užitnou plochou 212 000 m² se nachází ve Vídni-Meidlingu a byl navržen architektonickou kanceláří Neumann und Partner. Charakteristickým znakem nejmodernějšího administrativního komplexu ve Vídni je moderní a působivá fasáda ze skla, oceli a hliníku. Dokonalé klima v prostorech zajišťuje klimatizační systém WOLF, který se skládá ze 13 klimatizačních jednotek. Výstavba komplexu byla zahájená v roce 2001 a je rozdělena celkem do sedmi etap výstavby. V již dokončených budovách sídlí rakouské zastoupení mnoha známých koncernů a značek. Od roku 2002 je zde například centrála společnosti Microsoft Austria. Sídlí zde také Sony Austria a Hewlett Packard s přibližně 1 000 pracovníky.

Pokud jde o klima, moderní kancelářské prostory v business parku Euro Plaza odpovídají těm nejvyšším nárokům. Budovy jsou kromě venkovní ochrany proti slunci vybaveny také bezprůvanovým chlazením pomocí chladicích tyčí a mechanickým větráním a odvětráním všech prostorů. 13 klimatizačních jednotek KG Top značky Wolf zajišťuje dvojnásobnou výměnu vzduchu v kancelářských prostorech a šestinásobnou výměnu vzduchu v konferenčních sálech a zasedacích místnostech.

Bürogebäude

Bürogebäude

Am Arbeitsplatz ist Konzentration wichtig und das Arbeitsklima muss stimmen – WOLF Heiz-, Klima- und Lüftungssysteme sorgen für optimales Raumklima.

Mehr erfahren

Podobné úspěšné projekty

  • Viertel Zwei

    In den hochmodernen Gebäuden wurde ein hocheffzientes WOLF Klimasystem integriert.

    Jetzt entdecken