CZ

Národní stadion
Varšava

Varšava, Polsko

Také na varšavském Národním stadionu zajišťuje klimatizační systém Wolf se 76 klimatizačními jednotkami typové řady KG Top potřebnou kvalitu vzduchu. Tato novostavba v hodnotě přibližně 465 mil. EUR pro šampionát UEFA EURO 2012 v Polsku a na Ukrajině disponuje kapacitou 55 000 míst k sezení. Architektonickým zlatým hřebem je nosná konstrukce fasád z 32 metrů trubkových podpěr a konstrukce visuté střechy. K termínu otevření 6. září 2011 byl dohodnut testovací mezistátní zápas mezi Polskem a Německem. Během mistrovství Evropy bylo na Varšavském národním stadionu odehráno celkem pět zápasů včetně zahajovacího utkání a čtvrtfinále a semifinále.

Na Národním stadionu Varšava je instalováno 76 klimatizačních jednotek typové řady KG Top – od KG Top 64 po KG Top 450. Celkem bylo zabudováno pro celý klimatizační systém 972 multifunkčních jednotek. Všechny jednotky jsou vybaveny systémy pro rekuperaci tepla. Veškeré zařízení WOLF bylo přivezeno devíti kamiony, které se ihned vracely a byly naloženy celkem 80krát.

PGE Narodowy Nationalstadion

Stadien & Arenen

Wo sportliche Höchstleistungen erzielt werden, da sind auch WOLF Heiz-, Klima- und Lüftungssysteme mit ihren Bestwerten gefragt.

Mehr erfahren

Podobné úspěšné projekty

  • Allianz Arena

    Durch das moderne Klimasystem von WOLF werden jährlich über 3.200 Tonnen CO2 in der Allianz Arena eingespart.

    Jetzt entdecken

  • Arena Nationala

    Zur technischen Ausstattung gehören unter anderem ein hochmodernes Klimasystem aus dem Hause WOLF.

    Jetzt entdecken