CZ

O2 World

Berlín, Německo

Multifunkční aréna „O2 World“ je se svými 17 000 místy druhou největší a nejmodernější arénou v Německu. Hala se může přes noc změnit v arénu s ledovou plochou, basketbalový stadion, koncertní sál nebo operní jeviště. Aby byl v prostoru arény O2 World zajištěn vzduch vhodný pro právě pořádanou akci, o to se stará dobře promyšlený klimatický systém skládající se z celkem 41 klimatizačních jednotek Wolf typu KG Top s průtokem vzduchu od 1 400 do 60 000 m³/h.

Tzv. Setups klimatického systému umožňují dosažení specifických parametrů vzduchu potřebných pro danou akci, s přizpůsobenou klimatizací, průtokem vzduchu a prouděním vzduchu, a tím regulují prostorovou teplotu, vlhkost vzduchu, průtok vzduchu a distribuci vzduchu do různých částí haly. Nastavení klimatizace podstatně přispívá společně se světlem, pyrotechnikou a výrobníky mlhy k dramaturgii nejrůznějších akcí a k tomu, aby se zde návštěvníci cítili dobře. Předpokladem pro dynamiku vzduchotechnických systémů jsou klimatizační jednotky, které mohou bezprostředně reagovat na Setups a zaručí tak maximální flexibilitu a disponibilitu: klimatizační jednotky WOLF.

PGE Narodowy Nationalstadion

Stadien & Arenen

Wo sportliche Höchstleistungen erzielt werden, da sind auch WOLF Heiz-, Klima- und Lüftungssysteme mit ihren Bestwerten gefragt.

Mehr erfahren

Podobné úspěšné projekty

  • Allianz Arena

    Durch das moderne Klimasystem von Wolf werden jährlich über 3.200 Tonnen CO2 in der Allianz Arena eingespart.

    Jetzt entdecken

  • Nationalstadion Warschau

    Ein Wolf Klimasystem mit Klimageräten der Baureihe KG-Top sorgt im Stadion für gute Luft.

    Jetzt entdecken