CZ

Viertel Zwei

Vídeň, Rakousko

Komplex budov „Viertel Zwei“ je jedním z největších stavebních projektů městského rozvoje Vídně a je zahrnován celou řadou superlativů, protože se skutečně jedná o jeden z nejvýznamnějších velkých projektů města. Na zastavěné ploše 40 000 m² vzniklo 90 000 m² kancelářských a obchodních budov, bytů a hotel. Promyšlený klimatizační systém WOLF zde zajišťuje optimální klima. Velkorysý park s jezerem dodává areálu odpočinkovou atmosféru. Nejnápadnější objekt – administrativní věž „Hoch zwei“ – společně s budovou „Plus zwei“ v sobě ukrývá od roku 2009 centrálu koncernu OMV Group. Před zahájením šampionátu EURO 2008 byl otevřen „Hotel zwei“ – čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott.

WOLF je i zde neodmyslitelnou součástí hypermoderního projektu. V impozantních budovách „Hotel Zwei“, „Hoch Zwei“ a „Plus Zwei“ byly instalovány klimatizační jednotky typové řady KG-TOP. U výběru vysoce účinných jednotek s rekuperací tepla, padlo rozhodnutí o dodavateli na firmu WOLF – rozhodnutí učinily jak osoby odpovědné za projekt, tak i projekční kancelář a realizátor staveby.

Bürogebäude

Bürogebäude

Am Arbeitsplatz ist Konzentration wichtig und das Arbeitsklima muss stimmen – WOLF Heiz-, Klima- und Lüftungssysteme sorgen für optimales Raumklima.

Mehr erfahren

Podobné úspěšné projekty

  • Werner & Mertz GmbH

    Höchst nachhaltiges und umweltbewusstes Bauen mit WOLF Klimageräten.

    Jetzt entdecken

  • Europlaza Wien

    Für das perfekte Klima in den Büro- und Meeting-Räumen sorgen 13 KG-Top Klimageräte von WOLF.

    Jetzt entdecken