CZ
  • Home
  • Profi portál vytápění

portál pro obchodní partnery

Wolf je nastavený na váš úspěch!

Pracujte jednoduše, efektivněji a výhodněji. Na portálu PROFI najdete vše, co jako odborný partner potřebujete pro vaši každodenní práci s výrobky firmy WOLF. Od katalogu produktů, rozsáhlé nabídky servisu, profesionálních nástrojů, seminářů a školení až po dostatek podkladů ke stažení. Profi portál WOLF je plně k dispozici všem odborným partnerům. Abyste mohli využívat náš digitální servis v plném rozsahu, potřebujete se přihlásit.

DOKUMENTY ke stažení

Pokud rychle potřebujete technické podklady

V sekci Ke stažení máte vždy k dispozici všechny důležité dokumenty o výrobcích WOLF, systémy a také důležité směrnice. Zde naleznete ceníky, software, obrázky, loga i certifikáty – vše, co potřebujete pro vaši práci.

Přejdi k sekci Ke stažení

SERVIS WOLF

Jasné výhody pro vaše podnikání

Pro zajištění bezproblémového fungování vaší každodenní podnikatelské činnosti najdete v naší servisní zóně rychlou a jednoduchou pomoc, a také mnoho dalších informací. Ať už se jedná o technickou nebo zákaznickou podporu, servisní aplikace, systémovou záruku WOLF, servisní zprávy, seznamy kontrol, protokoly o uvedení do provozu nebo vyhledávání velkoobchodních partnerů – nabízíme vám všechno, co od kompletního servisu očekáváte.

Více o servisu zde

JEŠTĚ NEJSTE NÁŠ OBCHODNÍ PARTNER?
SEZNAMTE SE S NÁMI

Jednoduše kontaktujte nejbližšího zástupce firmy WOLF. Rádi vám ukážeme, jaké výhody má úzká odborná spolupráce pro vaše podnikání.

Kontakt na obchodní tým - Divize vytápění

Kontakt na obchodní tým - Divize vzduchotechnika

WOLF nástroje a digitální služby

Využijte naše know-how

Využívejte náš digitální servis přímo v kanceláři a usnadněte si projektování.

Konfigurátor ErP
Portál SmartSet
Aplikace pro objednání náhradních dílů
Návrhový program CWL

Navštivte naši AKADEMII

Naši experti vám připraví program na míru.