CZ

podlahové a stěnové vytápění
Gabotherm®

Značka gabotherm® představuje nejvyšší standard v oblasti nízkoteplotních sálavých systémů. Bezpečné a odolné polybutenové trubky přinášejí oproti klasickému vytápění radiátory množství výhod. Teplo vyzařované ze stěn či podlahy se rovnoměrně rozkládá v prostoru a podstatně snižuje proudění vzduchu, což ocení nejen rodiny s malými dětmi i alergici. Sálavé systémy nezabírají místo, nevyžadují prakticky žádnou údržbu, a co je nejdůležitější - šetří provozní náklady.
Podlahové vytápění

Podlahové vytápění s trubkami gabotherm® je systém, který splňuje nejnáročnější kritéria a jeho výhody ocení architekt, montážník i uživatel.

Chci vědět více

Stěnové vytápění/chlazení

Stěnové vytápění prostřednictvím relativně vysoké teploty povrchu stěn dosahuje rovnoměrnou teplotu vzduchu v místnosti, která může být výrazně nižší než při klasickém vytápění.

Chci vědět více

Stropní chlazení

Plošné chlazení stropem či stěnami dokáže zajistit tepelnou pohodu v horkých letních dnech, bez potřeby použití klimatizace. Plošné chlazení odbourává tepelnou zátěž nejpřirozenějším způsobem - sáláním.

Chci vědět více

NOVINKA!
POLYBUTENOVÁ TRUBKA HR-PB(R) 17x2 mm

Nejkvalitnější trubka na trhu podlahového vytápění

Tato pětivrstvá trubka je ideální pro využití ve větších průmyslových instalacích nebo na vyhřívání venkovních ploch. Je vhodná také na staveniště, kde je zvýšené nebezpečí poškození trubky, nebo její kyslíkové bariéry.

Více o trubce zde

DOKUMENTY KE STAŽENÍ