CZ

Plynový nástěnný kondenzační kotel
CGB-2-38/55

S kondenzačním kotlem WOLF CGB-2-38/55 získáte nejrobustnější zdroj tepla ve své výkonové třídě. Kotel byl vyvinutý speciálně pro dlouhodobý provoz, vysoké zatížení a maximální nároky. Dlouhá životnost, provozní bezpečnost, maximální účinnost a nejvyšší kvalita komponentů činí z CGB-2-38/55 spolehlivého pracanta mezi plynovými kondenzačními kotli.

Typ / Výkon
  • CGB-2-38
  • CGB-2-55

9 přesvědčivých argumentů
pro vás a vaše zákazníky

robustní
a spolehlivý

Kotel CGB-2-38 / 55 byl vyvinut pro náročný dlouhodobý provoz, což je pro něj velká výzva, například při vytápění a ohřevu vody v domě s více byty. Hladké trubky z oceli V4A jsou opatřeny žebry, které zvětšují přestupní plochu na straně spalin až 7x. Žebra ze stejného materiálu jsou navařena roboticky laserovou technologií bez přídavných materiálů. Výhoda: minimální namáhání materiálu i při vysokém tepelném zatížení.

ŠPIČKOVÝ VÝKON

Maximální výkon vyšší až o 10% oproti předchůdci zajišťuje maximální pokrytí zvýšených požadavků na výkon. Regulační rozsah s minimální hodnotou již od 15% jmenovitého maxima omezuje četnost spínání kotle. Sečteno podtrženo: Extra spolehlivý, efektivní a s dlouhou životností.

Mnoho možností
pro instalaci

Bytové domy, kanceláře nebo průmyslové budovy: Kaskády až pěti kotlů dokáží zajistit velmi vysokou provozní spolehlivost a rozsah modulace. Jednoduchá integrace do systémů různých systémů řízení budov, úsporné čerpadlo s elektronickým řízením otáček pro optimalizaci provozu kotle a nekomplikovaná přestavba při změně paliva na zemní plyn LL nebo LPG činí z CGB-2 38/55 všestranné zařízení.

MAXIMÁLNĚ PŘÍSTUPNÝ
A S MINIMÁLNÍM ODSTUPEM

Až 55 kW výkonu umístěno v malém prostoru a vše přístupné zepředu. Minimální boční odstup (pouhých 4 cm) umožňuje instalaci téměř všude. Odnímatelný přední kryt usnadňuje údržbu.

VYLEPŠENÁ SPALOVACÍ KOMORA: ŘEŠENÍ WOLF

Od víka spalovací komory až po vanu na kondenzát - klademe důraz na robustní konstrukce s dlouhou životností a materiály s vynikajícími antikorozními vlastnostmi. Nové, vylepšené materiály, jako je vermikulit (přírodní jílový minerál použitý pro vnitřní tepelné izolace) nebo vylepšený způsob směšování plynu a vzduchu, zajišťují čisté a stabilní spalování.

JEDNODUŠŠÍ INSTALACI
SI UŽ NELZE PŘEDSTAVIT

I když má kotel pevnou konstrukci, která váží 47 kg, lze s ním snadno manipulovat. Hydraulické přípojky jsou zcela kompatibilní s předchozími typy. Dosluhující kotle lze jednoduše vyměnit díky inteligentně navrženému příslušenství. Funkce "Asistent uvedení do provozu" pomáhá zajistit rychlou a snadnou konfiguraci.

ÚDRŽBA JE RYCHLÁ
A POHODLNÁ

Nízká a otevřená konstrukce kotle byla vyvinuta ve spolupráci se servisními techniky. Údržba může probíhat jako obvykle pod tlakem systému. Díky inteligentnímu designu těsnění není potřeba žádné silikonové mazivo. Jinými slovy: Údržba kotle je stejně čistá jako jeho provoz.

ROZŠÍŘENÉ FUNKCE
A SPRÁVA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Mnoho komponentů je již ve standardní výbavě: např. vysoce úsporné čerpadlo s řízením otáček, snímač průtoku (méně cyklování, optimální nastavení) a gravitační klapka ve vzduchospalinové cestě (pro kaskády spalin). Navíc Wolf zajišťuje propracovaný proces dodávek náhradních dílů a příslušenství.

PRAKTICKÁ KONTROLA
A JEDNODUCHÉ PŘIPOJENÍ

Řídicí systém WRS-2 s ovládacím modulem BM-2 umožňuje kombinovat stávající topný systém s novými i připravovanými produkty WOLF (Hybrid +). Vzdálená správa a nastavení kotle je řešeno prostřednictvím aplikace Smartset s integrovaným modulem WOLF Link Home.

  • Specifikace
  • Downloads
technický výkres
Please choose model
Plynový nástěnný kondenzační kotel CGB-2-38/55
Typ CGB-2-38 CGB-2-55
Třída specifické spotřeby energie A A
Jmen. tepelný výkon při 80/60 °C kW 5.3 - 34.9 7.8 - 51.1*
Jmen. tepelný výkon při 50/30 °C kW 6.3 - 38 9.2 - 55*
Přípojky pro otopnou a vratnou vodu G 1 1/4 1 1/4
Přívod vzduchu a odvod spalin mm 80/125 80/125
Hloubka mm 412 412
Šířka mm 440 440
Výška mm 790 790
Celková hmotnost (bez vody) kg 47 47
Účinnost % 94 94
Max. dovolený provozní tlak bar 6 6
Krytí IP X4D IP X4D
Dispoziční tlak ventilátoru Pa 159 164
Třída NOx 6 6


* Je-li požadováno omezení výkonu do 50 kW, lze provést softwarově v nastavení kotle při uvedení do provozu. Nastavená hodnota bude uvedena na štítku kotle jako jeho maximální výkon.