CZ

Dotykový ovládací modul
RM-2

Ovládací modul s regulací teploty řízený prostorovou a venkovní teplotou

Nový regulátor WOLF RM-2 usnadňuje ovládání vašich domácích zařízení. Atraktivní a účelný design umožňuje množství individuálních nastavení. A to pro tepelný zdroj WOLF nebo větrací jednotku. RM-2 je nové, intuitivní řešení pro ovládání zařízení Wolf v domě zákazníka.

Typ / Výkon
  • RM-2

REGULACE ZDROJE TEPLA
A VĚTRACÍ JEDNOTKY

Nový pokojový modul RM-2 v kompaktním provedení WOLF umožňuje zákazníkům praktický přístup ke zdroji tepla a větracímu systému. Podsvětlený dotykový displej zajišťuje intuitivní ovládání.

výběr volitelného programu
Je nastavený na mě

Obsahuje individuálně nastavitelné denní programy pro vytápění, ohřev vody a větrání i další inteligentní funkce (režim dovolené, zámek tlačítek) a zobrazení času, teploty, provozního stavu, chybových hlášení i výzvu pro výměnu filtru.

Rychle a snadno
se instaluje

RM-2 se jednoduše připevní na zeď nebo na podomítkovou instalační krabici. Systémy (např.ovládání topné větve, příprava teplé vody, větrání s rekuperací) jsou automaticky rozpoznávány během uvádění do provozu a navzájem propojeny. Aktualizace modulu RM-2 lze snadno provést pomocí paměťové karty (SD).

Plně integrovaný
do ostatních modulů Wolf

Pro použití vzdáleně nastavených týdenních programů lze RM-2 snadno integrovat do systému WOLF SmartHome. V kombinaci s modulem BM-2 lze ovládat až osm topných okruhů. Bezproblémové je možné přímé zadání cílové pokojové teploty nebo posun topné křivky pro trvalé pohodlí.

Podívejte se na video jak RM-2 funguje
    technický výkres