CZ

Plynový kondenzační kotel CGB-2
CGB-2-75 / CGB-2-100

Navržený pro zvládání těch nejnáročnějších úkolů: Nový nástěnný plynový kondenzační kotel WOLF CGB-2-75/100 je ideální volbou pro projekty, vyžadující větší výkonový rozsah. Špičková technologie regulace a vysoce kvalitní komponenty jsou jedny z mnoha důvodů, proč je náš nový kondenzační kotel ideální volbou pro bytové domy nebo komerční sektor. Maximální účinnost bez přepadového ventilu mu zajišťuje špičkovou pozici ve své třídě. VELKÝ, SILNÝ, VŠESTRANNÝ, TICHÝ A ÚČINNÝ

9 PÁDNÝCH DŮVODŮ PROČ
ZVOLIT PRÁVĚ KOTEL CGB-2-75/100.

1. Bezkonkurenční účinnost

Objevte vynikající sezónní účinnost centrálního vytápění ηs 95 %. Integrovaný systém řízení maximalizuje kondenzační účinek v režimu vytápění a minimalizuje potřebné množství elektrické energie. Zařízení má extrémně vysoký modulační rozsah 1:6 a lze jej modulovat až na 16 % svého jmenovitého výkonu - ideální pro období, kdy pracuje na nižší výkon.

2. WOLF JE ŠPIČKA V OBLASTI
ŘÍDÍCÍCH TECHNOLOGIÍ

Moderní řídící systém WOLF (WRS-2) využívá minimum modulů pro maximální rozsah využití. Ovládací modul BM-2 obsahuje mimo jiné i jednoduchého průvodce pro základní konfiguraci celého systému. Problémem není ani dálková správa prostřednictvím integrovaného rozhraní Wolf Link.

3. široká škála využití

Až pět kotlů v kaskádě s výkonem do 500 kW řízené modulem KM-2 nabízí široké možnosti využití. K standardnímu vybavení kotlů patří zpětné klapky ve vzduchospalinové cestě pro spalinové kaskády. Zařízení lze navíc snadno integrovat do řídicích systémů budovy, což podtrhuje jejich flexibilitu. Lze je tak snadno využít například v bytových domech, hotelech nebo vnitřních bazénech

4. velikost XXL

Výměník tepla je vyroben jako odlitek z extrudovaného AlSi s povrchovou úpravou, je optimalizovaný pro svůj výkon a má velké množství žeber pro vynikající přenos tepla. Propracovaná konstrukce obsahuje upravené víko spalovací komory s izolací z vermikulitu a snímačem teploty. Nechybí automatický odvzdušňovací ventil, snímač tlaku, snímač teploty spalin, snímače teploty otopné i vratné vody a mnoho dalších kvalitních komponentů pro maximální bezpečnost, spolehlivost a dlouhou životnost.

5. sofistikovaný systém ovládání

Řídící systém byl od základu přepracovaný a optimalizovaný. Všechny desky s plošnými spoji jsou instalovány v jedné skříňce, spolu s prostorem pro volitelné moduly Wolf Link Home a E-A. Integrované kabelové kanály a centrální kabelové průchodky ve spalovací komoře umožňují snadný přístup ke všem komponentům během instalace a údržby.

6. RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE I UVEDENÍ DO PROVOZU

Nejsou vyžadovány žádné minimální boční odstupy, připojení potrubí a komína je 100% kompatibilní s předchozím modelem a jednoduchost přestavění na jiný druh paliva usnadňují instalaci tohoto kotle. Průvodce uvedení do provozu v ovládacím modulu BM-2 umí identifikovat připojené komponenty WOLF a provede uživatele prvotní konfigurací.

7. jednoduchá údržba

CGB-2-75/100 je plně přístupný zepředu i shora. Kontrolu spalin lze provádět zvenčí, což značně usnadňuje údržbu zařízení. Veškeré čištění se provádí pod tlakem systému. K údržbě a servisu je potřeba minimum nářadí. Univerzální klíč je součástí dodávky kotle.

8. DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ WOLF

Pro kotel je dodáváno kompletní požadované příslušenství (čerpadlové skupiny s armaturami, sestava pro dvojici kotlů, sestavy pro odvod spalin...). Systém správy náhradních dílů zaručuje jejich rychlou dostupnost. Mnoho dílů je kompatibilních v celé výkonové řadě kotlů, což šetří skladovací prostory servisních partnerů a minimalizuje možnost záměn.

9. TIŠŠÍ NEŽ OSTATNÍ

Optimalizovaná izolace činí tento kotel nejtišším na trhu, 47 dB (A)*. A navíc - v novém, atraktivním designu se stříbrným pruhem WOLF vypadá náš silák opravdu skvěle.

* při výstupním výkonu CGB-2-75

Portál WOLF Smartset

Pohodlná kontrola technických zařízení budov

  • Monitorování celé technologie WOLF - např. vytápění, větrání, solární energie nebo kogenerace odborníkem
  • Programování časů a dnů v týdnu
  • Přímé hlášení v případě poruch
  • WOLF Link pro (4G) jako ideální internetové rozhraní pro větší budovy

základní technická data

TypCGB-2-75CGB-2-100
Jmenovitý tepelný výkon při 80/60°CkW14,9 - 70,814,9 - 92,1
Jmenovitý tepelný výkon při 50/30°CkW15,9 - 75,815,9 - 98,7
Účinnost%9595
Třída specifické spotřeby energie-AA
Výškamm10501050
Šířkamm565565
Hloubkamm548548
Celková hmotnost (bez vody)kg9494
Max. dovolený provozní tlakbar66
Hladina vnitřního akustického výkonu LWAdB(A)4753
Vodní objem výměníku teplal1010
Plynová přípojkaR3/4"3/4"
Přípojky pro otopnou a vratnou voduG1 1/2"1 1/2"
Přívod vzduchu a odvod spalinmm110 / 160110 / 160
Dispoziční tlak ventilátoruPa120216
Spotřeba energieW93159

WOLF 5LETÁ ZÁRUKA ZDARMA
VĚŘÍME NAŠIM VÝROBKŮM

Jak málo stačí udělat pro vaši vnitřní pohodu. Vychutnejte si lepší kvalitu života, tím že si bezplatně zaregistrujte 5letou záruku WOLF.

Více o záruce zde