CZ

Větrací jednotka pro rodinné domy
CWL-2

Větrání obytných prostor se stalo v nových budovách standardem, ale lze jím samozřejmě vybavit i starší objekty. Kvalitní vzduch uvnitř a komfortní teplota nastavená na individuální požadavky uživatelů jsou pro WOLF tou nejvyšší prioritou - lidé nakonec přece tráví až 90% svého života v uzavřených místnostech.

nejtišší větrací jednotka
jakou kdy wolf vyrobil.

Comfort-Wohnraumlüftung CWL-2

9 pádných důvodů pro vás i vaše zákazníky

kompaktní a
hlavně efektivní

Nejmodernější technologie zajišťují vynikající tepelnou a elektrickou účinnost. Navíc je jednotka CWL-2 nesrovnatelně tišší než ostatní podobné produkty. Zcela nový design dělá zařízení nejkompaktnější ve své třídě a je dodávané i s předehřívacím registrem jako standard.

Tichá
jako nikdy předtím

Díky aerodynamickému interiéru jednotky a nově navrženým komponentům běží zařízení extrémně tiše - dokonce i při vysokých rychlostech. Větrací jednotky WOLF jsou vybavené novými ventily UniAir 125R a 125Q, které jsou optimalizované pro průtok a údržbu. Integrovaná spirála pak optimálně distribuuje přiváděný vzduch do místnosti.

Excelentní design
zvenku i uvnitř

Nejnovější technologie ventilátoru zajišťuje optimálně regulovaný objemový průtok vzduchu. Jeho přesné měření pomocí lopatkového anemometru zaručuje hladký chod a vyváženost průtoku. Tato technologie zároveň umožňuje velice snadnou údržbu.

DOKONALÝ DESIGN UVNITŘ i zvenku

V kombinaci s novou konstrukcí ventilů pro přívod a odvod vzduchu WOLF UniAir přináší řada CWL-2 i do vašeho obývacího pokoje nový sofistikovaný a přitom nenápadný vjem. S moderním designem se stříbrným pruhem se řada zařízení CWL-2 dokonale hodí do současného portfolia produktů WOLF.

Entalpický výměník tepla
pro zvlhčování vzduchu

CWL-2 lze také volitelně objednat s výměníkem tepla pro zpětné získávání vlhkosti. Díky antibakteriální polymerní elektrolytové membráně (PEM) se do přiváděného vzduchu nedostávají žádné pachy a znečišťující látky - je to ideální pro vaši hygienu a vnitřní pohodu. Připojení odvodu kondenzátu již není nutné.

výhody komfortu
jsou pro nás standardem

CWL-2 přemýšlí za vás! Při nízkých venkovních teplotách zajišťuje inteligentně řízený předehřívací registr bezproblémové vnitřní větrání. V létě je chladný venkovní vzduch během noci distribuován díky plně automatickému Bypassu (obtoku). Všechny tyto funkce jsou u jednotek WOLF ve standardní výbavě.

rychlé nastavení
a snadná údržba

Novým barevným dotykovým displejem lze zařízení snadno nastavovat a ovládat. V nastavení můžete krok za krokem provést rychlou a snadnou instalaci i výměnu filtru. Kulový sifon zaručuje bezúdržbový odvod kondenzátu a bezchybnou instalaci.

Přímo
a On-line

S volitelným modulem rozhraní WOLF Link Home (příslušenství) a portálem Smartset lze sledovat systémy  přes internet. Servisní firma tak snadno může na dálku přečíst stav systému a optimalizovat nastavení bez dodatečných cestovních nákladů.

Perfektní komplexní
řešení wolf

Domácí větrací jednotky CWL-2 jsou ideálním doplňkem nejen k tepelným čerpadlům značky WOLF, ale i ostatních zdrojů tepla Wolf. Celkový systém s dokonale sladěnými komponenty lze snadno ovládat pomocí jednoho ovládacího modulu nebo pomocí aplikace WOLF Smartset (nebo portálu).

základní technická data

TypCWL-2-325CWL-2-400
Třída energetické účinnostiA+ -> FA *A
Max. výkon ventilátoru při tl. 150 Pam3/h325400
Spotřeba el. energieW6 - 1458 - 178
Stupeň rekuperace tepla podle PHI%9190
Stupeň rekuperace tepla podle ErP (DIN EN 13141-7)%9192
Max. stupeň rekuperace tepla (DIN EN 13141-7)%9899
Přípojky pro vstup a výstup vzduchumm160180
Výškamm650650
Šířkamm750750
Délkamm560560
Hmotnostkg3738

 * A+ se dvěma senzory

5letá záruka
wolf zdarma

Nic není důležitějšího pro vaši pohodu než optimální vnitřní klima. Užijte si tuto novou kvalitu života a zaregistrujte si ZDARMA on-line pro naši 5letou záruku.

Zaregistrovat