CZ
  • Home
  • Profi portál vzduchotechnika

Váš profesionální partner
pro vzduchotechnická zařízení

WOLF je jedním z předních dodavatelů vzduchotechnické techniky v Evropě. Investoři, projektanti, architekti a stavitelé budov nám důvěřují, protože nabízíme mimořádně inovativní, flexibilní, efektivní a bezúdržbové kompletní systémy a zároveň zajišťujeme perfektní servis.
2-minutový konfigurátor

Produkty & systémy

Nabízíme jednotky připravené k okamžité instalaci, optimalizované pro standardní použití, ale také modulární řešení komplexních systémů vyráběné přímo pro vaše potřeby.

Oblasti použití

Od individuálních hygienických provedení pro nemocnice, přes bazénové jednotky s integrovaným tepelným čerpadlem až po průmyslové jednotky pro nebezpečné prostředí ATEX: zde naleznete nejvhodnější systémová řešení, která jsou přizpůsobena speciálně vašim požadavkům.

Reference & řešení v oboru

Poskytujeme vám podporu od stanovení koncepce řešení až po přejímku, ať už v Dubaji, Berlíně, v Moskvě nebo v Madridu. Níže uvádíme jen malou část našich mezinárodních referencí.

Technologie & komponenty

U našich klimatizačních jednotek, od skříně až po jednotlivé komponenty se spoléháme na nejmodernější technologie. Naše výrobky dodáváme samozřejmě podle přání zákazníka i s kompletní kabeláží, včetně připojení regulace a rozvaděče.