CZ

WOLF Airpurifier
OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ PRO ZDRAVÉ VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ

Pravidelné větrání je jedním z nejúčinnějších opatření během současné pandemie koronavirů. Zabraňuje hromadění znečišťujících látek, jako jsou aerosoly (viry, bakterie). Čističe vzduchu jsou rychlým a účinným řešením zajištujícím optimální čistotu vzduchu v případě, že není možné zajistit dostatečné provětrání prostoru.

Profesionální certifikované zařízení od společnosti WOLF
NEJTIŠŠÍ ČISTIČ VZDUCHU VE SVÉ TŘÍDĚ.

Výsledky měření hlučnosti provedené německým certifikačním ústavem TÜV SÜD:

 • hlučnost od 28 dB(A) do 42 dB(A)
 • při průtoku vzduchu od 400 m³/h do 1200 m³/h

Zvolte místo instalace
připojte do zásuvky a hotovo!

Čistič vzduchu WOLF lze velmi snadno instalovat. V kombinaci s vysokým výkonem nabízí ideální řešení pro zajištění optimální čistoty vzduchu v případě, že není možné zajistit dostatečné provětrání prostoru. Pro učebny, školky, školky, restaurace, konferenční místnosti, místa konání akcí, kanceláře, lékařské kliniky, pečovatelská centra, lékárny, fitness studia a maloobchodní prodejny.

školky, školy nebo univerzity

WOLF Luftreiniger Schule

Současná pandemie viru COVID-19 zásadně mění způsob fungování institucí a její dopady se nejvýrazněji projevují na způsobu provozu vzdělávacích institucí jako jsou školy, školky a univerzity.

Podívejte se na odbornou studii ZDE

   

Restaurace a hotely

WOLF Luftreiniger Gastronomie, Eventlocation

Prostory restaurací, hotelů nebo konferenčních místností jsou určeny pro velké množství osob. Proto vyžadují rychlé a nekomplikované řešení, které zajistí optimální čistotu vzduchu.

   

FITNESS STUDIA A WELLNESS CENTRA

WOLF Luftreiniger Fitnessstudio

V případě fitness center je přísun čistého vzduchu obzvláště důležitý. Při fyzické zátěži dochází ke zvýšené intenzitě dýchání, což má za následek vyšší koncentraci aerosolů obsahujících viry v prostoru.

Obchodní domy a služby

WOLF Luftreiniger Einzelhandel

Zdravý a čistý vzduchu zajistí ochranu zákazníků a zaměstnanců retailových obchodů.

Více informací

V rámci supermarketů a ostatních obchodů je snaha o co nejefektivnější využití prostoru (velké množství regálů) a rozsáhlejší zásahy do systémů větraní jsou bez přerušení chodu obchodu prakticky nemožné. 

   

ZDRAVOTNÍ CENTRA, KLINIKY A LÉKÁRNY

WOLF Luftreiniger Arztpraxen, Apotheken

V prostorech zdravotnických center je čistota vzduchu naprosto zásadní.

Více informací

V nemocnicích je riziko přenosu nemoci výrazně vyšší, než v případě komerčních prostor. Kromě dezinfekce všech povrchů je také nutné eliminovat přítomnost všech virů a bakterií ve vzduchu. Čistička vzduchu AirPurifier chrání jak personál tak pacienty.

Chcete vědět více?

Výhody:

Čistič vzduchu WOLF AirPurifier
 • Rychlost filtrace vzduchu: úplné provětrání celé místnosti 4-6x za hodnu
 • Účinně likviduje 99,995 % částic jako jsou bioaerosoly (viry, bakterie) a další znečisťující látky pomocí vysoce účinného filtru HEPA H14 (dle DIN EN 1822).
 • Eliminace zápachů díky hybridnímu filtru s aktivním uhlím.
 • Extrémně tichý: při běžném provozu pouze 34 dB (A) - díky vysoce účinným EC motorům a integrovaným tlumičům hluku.
 • Nízká spotřeba energie: při běžně provozu je spotřeba energie nižší něž 90 W což výrazně snižuje provozní náklady zařízení.
 • Snímač přítomnosti osob - jednotka běží pouze tehdy pokud jsou ve větraném prostoru přítomni lidé (úspora energie).
 • Plug&Play: zařízení stačí pouze jednoduše připojit ke zdroji elektrické energie (zástrčka 230 V) a vše je připraveno k provozu.
 • Automatické hlášení nutnosti výměny filtrů.
WOLF Teaserbild Airpurifier

TECHNICKÉ INFORMACE
KE STAŽENÍ

Podívejte se na všechny technické podrobnosti nejtiššího čističe vzduchu ve své třídě - AirPurifier.


Zjistit více technických informací

DŮLEŽITÁ KRITÉRIA PRO VÝBĚR
KVALITNÍHO ČISTIČE VZDUCHU

 1. Kvalitní čističe musí být schopné zajistit dostatečnou intenzitu provětrání místnosti. Minimálně by mělo dojít k úplné výměně vzduchu v rámci větrané místnosti alespoň 4x za hodinu, ideálně však alespoň 6x. Při nižších intenzitách provětrání lze zajistit eliminaci částic jako je pyl nebo prach avšak koncentrace virů zůstává nebezpečně vysoká.

 2. Vhodný jemný filtr HEPA podle normy filtru DIN EN 1822: Pojem filtr HEPA není chráněn, což znamená, že mnoho domnělých filtrů HEPA nedodává to, co slibují. Skutečný filtr HEPA H14 odděluje až 99,995% aerosolových částic a je certifikován podle DIN EN 1822.

 3. Hlučnost: zařízení musí být dostatečně tiché tak aby nerušilo přítomné osoby i v prostorech jako jsou školní třídy nebo knihovny. Podle normy VDI 6040 a DIN EN 15251 maximální možné přípustná hladina akustického tlaku 35 dB(A)*.

 4. Navržené ve shodě s normou s VDI 6022: Aby se čističe vzduchu a vzduchotechnické systémy samy nestaly v průběhu času zdrojem znečištění ovzduší, musí být navrženy a vyrobeny odpovídajícím způsobem. Obzvláště důležité je použití vhodných, trvanlivých a snadno čistitelných materiálů. Proto je vždy důležité hledat čistič vzduchu navržený v souladu s normou VDI 6022.

* Hladina akustického tlaku ve vzdálenosti 1 m podle DIN EN ISO 11203 odpovídající objemovému průtoku 400 až 1200 m3 / h, stanoveno ústavem TÜV SÜD Industrie Service Gmb

ODPOVÍME VÁM NA VÁŠ DOTAZ

Kontaktní formulář

Zadejte prosím vaše kontaktní údaje
Křestní jméno *
Příjmení *
Firma
Ulice a číslo domu *
PSČ *
Město/obec *
Telefon *
Kraj *
E-mailová adresa *
Vaše zpráva *
povolené typy souborů: jpg,tif,png,gif,pdf,doc
max. velikost souboru: 1,50 MB
Akceptovat zásady ochrany osobních údajů *

* Upozornění: Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná pole