CZ

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ DO STÍSNĚNÝCH PROSTOR
To jsou Energetické centrály WOLF

Firma Wolf je jediný výrobce v Evropě, který nabízí kompletní spektrum klimatizační a vytápěcí techniky z jednoho zdroje: větrání, klimatizaci, chlazení, vytápění, zvlhčování a odvlhčování, rekuperace energie různými systémy, nejmodernější techniku vytápění s ohřevem vody plynovými kondenzačními kotly, kogeneračními jednotkami (BHLW), tepelnými čerpadly či solárními panely.

To vše dokážeme zkombinovat do spolehlivého a mimořádně efektivního systému. Mnoho zákazníků využívá bezpečnost systému, který je koordinován nadřazenou řídicí a regulační technikou.

Speciální řešení WOLF „vše v jednom" je například střešní řešení pro systémovou gastronomii. Srdcem zařízení je vzduchotechnická jednotka s integrovaným chlazením, vytápěním, ohřevem vody a vysoce účinným systémem rekuperace tepla. Mimo toho si provozovatel může vybrat z široké nabídky zdrojů tepla. Toto kompletní řešení pracuje zcela samostatně s měřící, řídící a regulační technikou firmy WOLF.

Samozřejmě, že toto zařízení je kompatibilní s řídicím systémem budov provozovatele a systém lze rozšířit o další spotřebiče, jako jsou dveřní clony, otopná tělesa nebo otopné okruhy. Každá jednotka je dodávána s kompletní kabeláží a lze ji snadno a rychle instalovat na střechu budovy, čímž se minimalizuje doba přerušení provozu.

A protože je vše instalováno na základovém rámu, stačí jediný zdvih jeřábem na střechu.

 • Integrovaná
  chladicí jednotka

  pro každou potřebu 

 • Integrovaný
  rozvaděč

  s kompletní kabeláží k WRS-K WOLF.

 • Vestavěný
  kondenzační kotel CGB-2 WOLF

  s nejmodernější kondenzační technikou pro velké zatížení (příklad zařízení)

  Zde se dozvíte více