CZ

O kompetenciv referencích.

Investoři na celém světě se spoléhají na firmu WOLF. Díky kvalitní koncepci mohou montážní firmy, architekti a projektanti u společnosti WOLF získat vše potřebné ke své práci: konzultaci, technickou podporu, záruku i zákaznický servis.

Firma WOLF z bavorského města Mainburg je jedním z předních inovativních systémových dodavatelů vytápěcí, klimatizační, větrací a solární techniky.

Pro všechny produkty a služby představuje značka WOLF tu nejlepší kvalitu. Konzistentní výzkum a vývoj jsou orientovány na požadavky a cílové trhy zítřka. Výrobky high-tech jsou vyvíjeny inženýry firmy WOLF s nejvyšší úrovní odborných znalostí. WOLF investuje stabilně a stále do nových technologií tak, aby se zákazníci mohli trvale spoléhat na řešení s důrazem na jisté investice.

Vysoké standardy kvality jsou základem pro splnění vysokých požadavků. To je zásada značky WOLF. Cílem je poskytnout všem zákazníkům a partnerům nejlepší výkony, absolutní bezpečnost a vysokou spolehlivost. A k tomu udělat ještě něco navíc. Vysoká kvalita a kompletní výrobní program systémového poskytovatele a služby orientované na zákazníka, to je přidaná hodnota Wolf – a to platí celosvětově.

Vše z jednoho zdroje

Systémy vytápění, klimatizace a kogenerace

Systémový dodavatel WOLF nabízí pro každý projekt po celém světě kompletní a na míru šitý sortiment výrobků pro vytápění a vzduchotechniku, jakož i kogenerační zařízení. Konkrétně se jedná o segmenty plynových kondenzačních kotlů, tepelných čerpadel, ohřívačů vody, solárních systémů, klimatizačních systémů, ventilačních systémů, regulačních systémů a kogeneračních jednotek. WOLF je také evropský lídr na trhu v oblasti na míru vyráběných vzduchotechnických jednotek.

Vybraná odvětví
se systémy WOLF

Celosvětové reference téměř ve všech odvětvích prokazují vysokou kompetenci značky WOLF ve výzkumu a vývoji, poradenství, technologii a službách.

Universitätsgebäude

Univerzity & školy

V mnoha vzdělávacích zařízeních jsou systémy vytápění, klimatizace a větrání WOLF zodpovědné za zajištění co nejlepšího vnitřního klimatu, a tím spoluvytváří příjemnou výukovou a vzdělávací atmosféru.

Zde se dozvíte více

PGE Narodowy Nationalstadion

Stadiony & arény

Tam, kde je dosahováno špičkových sportovních výkonů, jsou požadovány vytápěcí, klimatizační a ventilační systémy WOLF, té nejlepší kvality.

Zde se dozvíte více

Bürogebäude

Kancelářské budovy

Koncentrace na pracovišti je důležitá a pracovní prostředí musí být zcela vyhovující – vytápění, klimatizační a ventilační systémy WOLF takové optimální vnitřní klima dokáže zajistit.

Zde se dozvíte více

Veletrhy & Výstavy