CZ

Inteligentně promyšlené
Regulační systémy Wolf

Rozhodující pro optimální provoz klimatizačních a větracích zařízení je regulace. Řídicí systém WRS-K WOLF usnadňuje komfort obsluhy, zajišťuje maximální energetickou účinnost a umožňuje individuální konfiguraci systému.

Obsahuje modul klimatizace/větrání KLM, ovládací modul BMK a dálkové ovládání BMK-F, které se používají u jednotek CKL, CRL, CFL, AHU TE, KG TOP a KG Flex. Rozšiřující moduly KLM-E usnadňují dodatečné vybavení nebo rozšíření funkčnosti (např. přidané zvlhčování, adiabatické chlazení apod.). Různé karty rozhraní umožňují komunikaci s řídicím systémem budovy (např. přes BacNet nebo KNX).

Pro uživatelsky vstřícné uvedení do provozu je řídicí systém nakonfigurován podle specifikace zařízení a individuálních požadavek zákazníka již ve výrobním závodě pomocí asistenta konfigurace WOLF. Provozovatel pak pouze nastaví požadované spínací časy a požadované hodnoty, a to je vše

WOLF WRS-K

Klíčové údaje regulace WRS-K:

  • Software, který je konfigurován individuálně pro každé zařízení
  • Dokonalá komunikace mezi klimatizační jednotkou a regulací Na přání je možné dodat speciální program
  • Od výrobce předprogramovaná aplikace regulace je optimálně přizpůsobená konfiguraci jednotky
  • Dodatečné rozšíření funkcí lze kdykoliv změnit pomocí ovládacího modulu
  • Ovládací modul BMK s textovým displejem ve více než 24 jazycích
  • Na vyžádání lze dodat i regulaci Siemens climatix
  • Snadné připojení k internetu pomocí WOLF Link pro

Čistá a přesná

S vysokým nasazením se snažíme například najít perfektní polohy snímačů. Pouze tímto způsobem lze dosáhnout maximální účinnosti vysoce kvalitních komponent. Snímače dodávané v rámci stavební přípravy nejsou obvykle umísťována na správném místě, což může vést ke ztrátě účinnosti nebo dokonce k selhání nějaké funkce. Klimatizační jednotka budoucnosti je vybavena kompletní elektroinstalací a je dodávána na staveniště včetně regulace – a samozřejmě „Made by WOLF“.

Kompletní kabeláž
přímo od nás

Nejen u kompaktních jednotek, ale i u všech ostatních jednotek WOLF nabízíme kompletní elektroinstalaci, kterou srdečně doporučujeme všem, kteří se podílejí na realizaci. Zapomenuty jsou doby „domácí“ kabeláže, což se často děje za mimořádně nepříznivých okolností na staveništi. Naše technologické standardy umožňují perfektní a optimální instalací všech potřebných kabelů bez poškození skříně. Pronikání vlhkosti, zejména ve venkovním prostředí je zabráněno inovativními způsoby řešení. Připojení kabelů na svorkovnici zajišťuje čisté rozhraní mezi díly instalace – nejlepší výsledky jsou dosaženy pouze ve spojení s regulací WOLF.