CZ

Od kompetencí
k referencím

Investoři na celém světě spoléhají na značku WOLF. Montážní technici, architekti i projektanti získávají od firmy WOLF všechno z jednoho místa: od poradenství, technické podpory, záruk až po zákaznický servis.

Firma WOLF z bavorského města Mainburg je jedním z předních a inovátorských dodavatelů systémů v oborech vytápění, klimatizace, větrání a solární techniky.

Značka WOLF představuje u všech výrobků a služeb tu nejlepší kvalitu. Systematický výzkum a vývoj jsou zaměřeny na požadavky a cílové trhy budoucnosti. High-tech výrobky firmy Wolf vyvíjejí inženýři s nejvyšší odbornou způsobilostí. Firma WOLF stále a nepřetržitě investuje do nových technologií, aby se zákazníci mohli spolehnout na investičně výhodná a spolehlivá řešení.

Základem pro uspokojování těch nejnáročnějších požadavků jsou vysoké standardy kvality. To je zásada značky WOLF. Cílem je nabídnout všem zákazníkům a partnerům vždy ten nejlepší výkon, absolutní bezpečnost a vysokou spolehlivost. A přidat ještě něco navíc. Vysoká kvalita a kompletní produktový program systémového dodavatele, angažovaní zaměstnanci a zákaznický servis, to je přidaná hodnota firmy Wolf, kterou je firma známá na celém světě.

Vše na jednom místě

Systémy vytápění, klimatizace a větrání.

Systémový poskytovatel WOLF nabízí celosvětově pro každý projekt kompletní a na míru šitý sortiment výrobků pro vytápěcí a klimatizační systémy i pro kogenerační zařízení. Jednotlivé komponenty těchto systémů tvoří a plynové kondenzační kotle, tepelná čerpadla, ohřívače vody, solární kolektory, větrací jednotky a regulační systémy. Firma WOLF je na evropském trhu lídrem v oblasti sestavných klimatizačních jednotek.

Vybrané reference z ČR
se systémy wolf

Reference z České republiky i celého světa ve všech sektorech dokládají vysokou kompetenci značky WOLF v oblasti výzkumu a vývoje, poradenství, techniky a servisu.

Metropole Zličín

Bytové domy v Bílovicích u Brna soubor 8 rodinných domů

Universitätsgebäude

Univerzity a školy

V mnoha vzdělávacích institucích jsou vytápěcí, klimatizační a větrací systémy WOLF zárukou nejlepšího vnitřního klimatu v prostorech a spolehlivě pomáhají zajistit příjemnou atmosféru pro výuku a vzdělávání.

Zde se dozvíte více

PGE Narodowy Nationalstadion

Stadiony a arény

Tam, kde se dosahuje špičkových atletických výkonů, jsou požadovány také systémy vytápění, klimatizace a větrání WOLF s těmi nejlepšími parametry.

Zde se dozvíte více

Bürogebäude

Administrativní budovy

Na pracovišti je důležitá koncentrace a té musí odpovídat i pracovní podmínky – optimální vnitřní klima v prostorech zajišťují systémy vytápění, klimatizace a větrání WOLF.

Zde se dozvíte více