CZ

Odborník na vnitřní klima
Pro administrativní budovy

V mnoha administrativních budovách po celém světě jsou systémy vytápění, klimatizace a větrání Wolf zodpovědné za co nejlepší vnitřní klima a příjemnou pracovní atmosféru.

Od vašeho systémového dodavatele společností WOLF získáte z jediného zdroje, vše kompletně a se zárukou vysoké odbornosti, ať už se jedná o systémy vytápění, klimatizace, větrání nebo kogeneraci. To představuje velkou výhodu: všechny součásti systému se vzájemně doplňují a lze je optimálně koordinovat. Tak je zajištěna vysoká bezpečnost a především absolutní funkčnost systémů v rámci všech vašich projektů.

Od okamžiku zahájení projektu se budete moci se všemi svými otázkami a úkoly obracet pouze na jednoho našeho zástupce. Od kompetentního poradenství přes promyšlené plánování, až po komplexní produktové portfolio s efektivní systémovou regulační technikou, systémové záruky až po servis při uvádění do provozu, který je stejný na celém světe. S firmou Wolf je práce pro vás tak jednoduchá.

Vybrané Reference

WOLF Referenz deutsche Flugsicherung Klimageräte

Německá služba pro bezpečnost letového provozu DSF

Mnichov, Německo

Budova je vybavena cirkulačními a kompletními klimatizačními jednotkami WOLF s efektivními systémy se společným hydraulickým okruhem/rekuperací chladu.

Zde se dozvíte více

WOLF Referenz Euro Plaza Vienna kg top

Europlaza Vídeň

Vídeň, Rakousko

O dokonalé klima v prostorách Europlaza se stará 13 klimatizačních jednotek Wolf typové řady KG-Top.

Zde se dozvíte více

WOLF Referenz tour first Klimageräte Kreuzstromplattenwärmetauscher

Tour First

Courbevoie, Francie

Instalováno bylo 16 klimatizačních jednotek WOLF s křížovými deskovými výměníky tepla KGX jako účinnými systémy pro rekuperaci tepla.

Zde se dozvíte více