CZ

Odborník na vnitřní klima
Pro stadiony a arény

Na mnoha stadionech, arénách a multifunkčních halách po celém světě jsou systémy Wolf pro vytápění, klimatizaci a větrání zodpovědné za co nejlepší vnitřní klima a starají se o příjemnou atmosféru.

Ať už se jedná o vytápění, klimatizaci, větrání nebo kogenerační zařízení, četné stadiony, arény a multifunkční haly po celém světě byly a jsou kompletně a odborným způsobem vybaveny firmou WOLF, dodavatelem systémů pocházejících z jediného zdroje. Důvod je nad jiné přesvědčivý – všechny komponenty se tak vzájemně doplňují a lze je optimálně koordinovat. Tak je zajištěna vysoká bezpečnost a především absolutní funkčnost systémů v rámci všech vašich projektů.

Od okamžiku zahájení projektu se budete moci se všemi svými otázkami a úkoly obracet pouze na jednoho našeho zástupce. Firma WOLF nabízí vše z jednoho místa, od odborného poradenství až po promyšlené projektování a komplexní produktové portfolio s efektivní systémovou a regulační technikou přes servis při uvádění do provozu, stejně jako kompletní zákaznický servis stejný na celém světě. Tak jednoduchá je spolupráce s firmou WOLF – proto byly energeticky úsporné systémy WOLF navrženy a instalovány v tolika velkých i malých sportovních zařízeních.

Vybrané výrobky
pro stadiony a arény

 • GTK 50 Blockheizkraftwerk

  Für Stadien, Arenen und Multifunktionshallen sind WOLF Blockheizkraftwerke als Wärme- und Stromerzeuger bestens geeignet. Die Stromerzeugung macht Betreiber unabhängiger von Energiekosten und öffentlichen Stromnetzen.

  Mehr erfahren

 • KG Top Klimagerät

  WOLF Klimageräte KG Top garantieren perfektes Raumklima in Stadien, Arenen und Multifunktionshallen. Die zerlegbaren Geräte erleichtern die Einbringung und Montage in Gebäudetechnikräume der Sportstätten.

  Mehr erfahren

 • KGX Energierückgewinnungssysteme

  WOLF Energierückgewinnungssysteme KGX nutzen die Wärme, Feuchte oder Kälte der Abluft und tragen in Stadien, Arenen und Multifunktionshallen zur Energieeinsparung und zur Betriebskostensenkung bei.

  Mehr erfahren

Vybrané Reference

 

WOLF Referenz Allianz arena Klimageräte

Allianz Arena

Mnichov, Německo

Aréna je vybavena 54 klimatizačními jednotkami WOLF. Systémy pro rekuperaci tepla každoročně ušetří více než 3 200 tun CO2..

Zde se dozvíte více

WOLF Referenz Nationalstadion Warschau kg top

PGE Narodowy Národní stadion

Varšava, Polsko

Na Národním stadionu je instalováno 76 klimatizačních jednotek Wolf KG-Top. Všechny jednotky jsou vybaveny systémy pro rekuperací tepla.

Zde se dozvíte více

WOLF Referenz Arena nationale Klimageräte Wärmerückgewinnung

Arena Nationala

Bukurešť, Rumunsko

Technickými zvláštnostmi devíti instalovaných klimatizačních jednotek WOLF jsou chladicí technika a systémy pro rekuperaci tepla.

Zde se dozvíte více