CZ

Wolf, specialista pro vnitřní klima
na univerzitách a školách

V mnoha vzdělávacích institucích jsou vytápěcí, klimatizační a větrací systémy WOLF zodpovědné za co nejlepší vnitřní klima - zajišťují totiž příjemnou atmosféru pro výuku a vzdělávání.

U vašeho systémového dodavatele WOLF získáváte vše přímo od zdroje na jednom místě. Od systémů vytápění, klimatizace a větrání až po kogeneraci všechny systémy dokonale ladí. Bezpečnost a funkčnost všech instalovaných zařízení bude u vašich projektů zajištěna optimálním způsobem. Kompletní systémy WOLF byly již vyprojektovány a instalovány na mnoha nejrůznějších typech škol a vzdělávacích zařízení.

Každý, kdo uvažuje o systémech vytápění, klimatizace a větrání pro vzdělávací instituce, myslí na firmu WOLF. Jako jediný výrobce v oboru vám nabízíme kompletní nabídku služeb od odborného poradenství, kompetentní pomoci při projektování a co nejkomplexnejšího produktového portfolia s nejmodernější systémovou a regulační technikou přes systémové záruky až po servis při uvádění do provozu a kompletní zákaznický servis, stejný na celém světě. Od okamžiku zahájení projektu se budete moci se všemi svými otázkami a úkoly obracet pouze na jednoho našeho zástupce. To řešení vašich problémů výrazně usnadní.

Vybrané Reference

WOLF Referenz Academy of art and design Rotationswärmetauscher

Akademie umění a designu

Enschede, Nizozemsko

Od rekonstrukce zajišťuje optimální vnitřní klima několik klimatizačních jednotek WOLF.

Zde se dozvíte více

WOLF Referenz Wohnanlage Studentenwerk Uni Düsseldorf

Studentské internáty

Univerzita v Düsseldorfu

Dodávka tepla pro obytný komplex je zajišťována kogenerační jednotkou skupiny WOLF.

Zde se dozvíte více