CZ

SmartHome WOLF
Správné řešení pro vás

SmartHome je dnes všude a slibuje v budově techniku bez kabelů se smartphonem – pro každého, a to kdykoli a odkudkoli. Zejména v oblasti řízení a ovládání zdrojů tepla a individuálního řízení obytných prostor je dnes poptávka nejvyšší.

Ovládací modul BM-2

Intuitivní ovládání příští generace

Nový ovládací modul WOLF BM-2 je vaším klíčem k účinnému řízení vytápění, solárního systému a větrání.

Ke všem zařízením nové rodiny kondenzačních kotlů WOLF je možné přiřadit komfortní ovládací modul BM-2, který je také možné používat jako externí dálkový ovladač instalovaný v držáku na stěně. Ovládat lze přes aplikace Apple iPhone a „WOLF SmartSet" (vyžaduje modul rozhraní WOLF ISM7i).

Zde se dozvíte více

SmartHome pro všechny

Moduly rozhraní LAN/WLAN ISM7i, ISM7e a ISM8 k použití na vše.

Dnes je vytápění pohodlnější než kdykoli dříve, neboť přes moduly rozhraní lze váš systém vytápění jednoduše připojit do sítě LAN nebo WLAN.

Pro bezpečnou komunikaci přes internet se modul zcela jednoduše připojí k vašemu DSL routeru. Modul ISM7i lze snadno integrovat do kotlů a větracích jednotek BWL-1S, CGB-2, CGS-2, CGW-2, CSZ-2, MGK-2, modul ISM7e je stejně tak koncipován pro BM, CGB, CGG-2, MGK, R2, R3 a R21. Integrovatelný modul rozhraní ISM9 byl vyvinut jako modul WLAN pro připojení do sítě SmartHome.

Mějte své zařízení neustále
odkudkoli pod kontrolou

Jak toho docílím?

S aplikací Smartset regulace WOLF můžete pohodlně řídit své vytápění smartphonem přes připojený modul rozhraní ISM7i nebo ISM7e bez ohledu na to, kde se nacházíte. Aplikace je k dispozici v App-Store a Google Play Store (je kompatibilní pouze s modulem rozhraní WOLF ISM7i / ISM7e a ovládacím modulem BM-2).

Jaké to má výhody?

Aplikace WOLF Smartset vám nabízí:

  • Jednoduché a přehledné ovládání, díky němuž přizpůsobíte provozní režim zařízení vašemu prostředí.
  • Ovládání umožňuje individuální nastavení časových programů pro vytápění a ohřev vody podle vašich požadavků.
  • Zobrazení „Solární zisk“ vás informuje o zaznamenaném zisku, pokud je namontován solární modul.
  • Zobrazení všech relevantních teplot a provozních režimů vás vždy informuje o aktuálním stavu vašeho systému.
  • Díky aplikaci SmartSet jste vždy informováni o všech poruchových hlášeních. Ty se pak zobrazují na displeji jako aktivní poruchy.
  • Ovládejte svůj systém vytápění pohodlně pomocí smartphonu. Aplikace SmartSet je k dispozici pro iOS i& Android. 
Aplikace ke stažení

Portál WOLF
Servisní úroveň

Ovládejte váš systém vytápění pohodlně, bez ohledu na to, kde zrovna jste. Přes portál WOLF SmartSet je kdykoliv možný přístup k vašemu systému. 

Zde se dozvíte více