CZ

5letá záruka zdarma
Bez "Když..., pokud..."

Platí pro všechny registrované plynové topné systémy, tepelná čerpadla a větrací systémy obytných prostor.

Jak málo stačí udělat pro vaši vnitřní pohodu. Vychutnejte si lepší kvalitu života, tím že si bezplatně zaregistrujte 5letou záruku WOLF.

 • 5letá záruka ZDARMA na všechny plynové topné systémy, tepelná čerpadla, větrací systémy obytných prostor (s výjimkou bytových stanic a kogeneračních jednotek) zakoupené a instalované v České republice.
 • Platí také pro všechny komponenty a příslušenství nainstalované a uvedené do provozu současně se zdroji tepla, resp. větracími jednotkami Wolf.
 • Záruka 5 let se vztahuje na materiál i práci.
 • Naše záruka vám ušetří čas, zbaví vás potíží a zbytečného stresu.

Veškeré informace naleznete v »Záručních podmínkách.

TAKTO JEDNODUŠE FUNGUJE
5letá záruka WOLF

Konzultace a nákup

Konzultace a nákup Požádejte svého obchodního zástupce WOLF nebo montážní firmu o informace ohledně Záručních podmínek před zakoupením zařízení WOLF.

Registrace

Zaregistrujte zařízení nebo komponent tím, že vyplníte registrační formulář. Sériové číslo najdete na štítku zařízení - ukázka ZDE

Buďte bez starosti v případě plnění záruky

Profesionální uvedení do provozu a pravidelná údržba autorizovaným servisním partnerem a pomocí Sady pro údržbu WOLF (v případě kondenzačních kotlů) jsou důkazem správného průběhu záruky.

REGISTRUJTE SE SNADNO
A RYCHLE

Zadejte 18ti nebo 24místné sériové číslo hlavní jednotky WOLF. To naleznete na typovém štítku zařízení WOLF.
Sériové číslo

* Ochrana osobních údajů: Kupující / konečný spotřebitel poskytnutím svých osobních údajů společnosti Wolf Česká republika s.r.o. v registračním formuláři 5leté záruky v rozsahu: jméno, příjmení, adresa instalace, tel. č. / mobil, e-mail bere na vědomí, že společnost jako provozovatel ve smyslu zákona č. 18/2018 CFU o ochraně osobních údajů a Nařízení EP (EU) 2016/679 ("GDPR") bude zpracovávat jeho osobní údaje v uvedeném rozsahu pro účely 5leté záruky v informačním systému Wolf 5letá záruka. Kupující / konečný spotřebitel jako dotyčná osoba najde na czech.wolf.eu/ochrana-udaju veškeré informace o ochraně osobních údajů a jeho právech.

Máte Otázky?

Máte ještě otázky ohledně 5leté záruky? Napište nám a my se s vám ozveme co nejdříve. » Kontaktní formulář 

Kde najdu sériové číslo?

Sériové číslo je uvedeno na typovém štítku zařízení Wolf. Typový štítek lze nalézt buď uvnitř panelu zařízení nebo na vnější straně přístroje. Jedná se o 18 nebo 24místné číslo.

Zde najdete příklad » Ukázka štítku

Co zaplatím za 5letou záruku?

Pro vás jako pro zákazníka neplynou žádné náklady. Z pětileté záruky Wolf můžete pouze profitovat.

Kdy platí 5letá záruka?

5letá záruka platí pro všechny plynové zdroje tepla, tepelná čerpadla a větrací systémy obytných prostor (s výjimkou bytových stanic a kogeneračních jednotek) značky WOLF od uvedení do provozu autorizovaným servisním partnerem po 1.4.2018 a provedení registrace WOLF, která může být provedena maximálně do 12 měsíců od uvedení zařízení do provozu.

Na které zařízení mohu získat záruku?

5letá záruka WOLF platí pro všechny zdroje tepla:

 • Plynové topné systémy, tepelná čerpadla, větrací systémy obytných prostor (s výjimkou bytových stanic a kogeneračních jednotek)

a s nimi současně nainstalované systémové příslušenství:

 • Zásobníky, regulace, příslušenství kouřovodů, hydrauliky, čerpadlové skupiny, solární systémy, přídavné zdroje tepla a větrací jednotky bytů. 

Co musím udělat, abych měl nárok na 5letou záruku?
 1. Zaregistrovat zařízení WOLF během prvních 12 měsíců od uvedení do provozu
 2. Nechat odborně uvést zařízení do provozu autorizovaným servisním partnerem WOLF uvedeným na webových stránkách Wolf
 3. Zajišťovat profesionální a pravidelnou údržbu (v závislosti na produktu) viz záruční podmínky
 4. Mít doklad a faktury o odborném uvedení do provozu a údržbě / kontrole prostřednictvím certifikátu údržby / inspekce.
 5. Při servisu plynových kotlů musíte také prokázat použití originální sady pro údržbu WOLF.
Co je třeba vzít v úvahu v případě plnění záruky?

V případě plnění záruky je důležité informovat montážní firmu o existenci záruky. Je nutné, aby jste zdokladovali sériové číslo a doklad o řádném uvedení do provozu (např. Fakturu dodavatele) a o pravidelné údržbě (např. Fakturu údržby), tak aby tyto dokumenty mohly být zkontrolovány servisním oddělením firmy Wolf. Pečlivě si tyto dokumenty uchovávejte. Nedostatek dokumentace může mít za následek, že vaše 5letá záruka nebude uznána.

Co je výhodou pětileté záruky?

Pokud se vyskytne a prokáže vada materiálu nebo výroby na zařízení Wolf, je automaticky celé zařízení nebo příslušný díl v rámci záruční lhůty vyměněn za nový.

kontakt
servisní oddělení wolf

Máte-li obecné dotazy ohledně našich výrobků nebo byste se rádi osobně obrátili na náš servisní tým, použijte prosím následující kontaktní údaje:

Provozní doba: po-pá 08:00 - 16:30 h

V době mimo provozní hodiny služby Hot-Line kontaktujte, prosím, naši servisní síť nebo montážní partnery:

Síť servisních partnerů