CZ

SERVISNÍ APLIKACE WOLF
RYCHLE K NÁHRADNÍM DÍLŮM

Díky aplikaci, která je určena POUZE PRO ODBORNÉ FIRMY, najdete a objednáte náhradní díly velmi jednoduše a navíc rychle vyřešíte chybová hlášení.

Dovolujeme si Vás informovat, že s účinností od 1. 7. 2020 budeme akceptovat výhradně objednávky náhradních dílů vytvořené a doručeny prostřednictvím WOLF servisní aplikace.

Servisní aplikace nabízí pro oblast vytápění on-line katalog náhradních dílů se 7 000 náhradními díly, 4 500 obrázky a 950 rozklikávacími rozkladovými kartami. Díky přehledným výkresům jednotlivých zařízení je specifikace náhradního dílu záležitostí několika sekund. Všechny vybrané náhradní díly je pak možné ihned objednat prostřednictvím emailu: servis@wolfcr.cz.

Specifikem je inspektor chybových kódů. Po zadání chybového kódu a výběru typu zařízení se zobrazí popis problému a také návod, jak situaci rychle vyřešit.

Výhody servisní aplikace:

  • Rychlá a přesná specifikace dílu
  • Obsahuje grafické výkresy zařízení WOLF
  • Možnost vyhledávání dílů naskenováním čárového kódu
  • Eliminace nesprávné specifikace dílu Aktuální ceny náhradních dílů
  • Okamžitá objednávka bez čekání Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Lokalizace do českého prostředí a jazyka (obsahuje aktuální české ceny - bez DPH)

Servisní aplikace je k dispozici jako webová aplikace a také aplikace pro smartphony - pro systémy Android i iOS.

APLIKACE NENÍ URČENA PRO KONCOVÉ UŽIVATELE PRODUKTŮ WOLF.

Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně náhradních dílů WOLF, kontaktujte vašeho servisního technika nebo přímo nás prostřednictvím emailu: servis@wolfcr.cz

Jdi na webovou aplikaci

Stáhni aplikaci v App Store

Stáhni aplikaci v Google play

Servisní aplikace WOLF je k dispozici také na webu. Náhradní díly můžete objednat pohodlně v kanceláři na svém počítači.

K webové aplikaci